fbpx
Muž nakrútil dronom zábery jesennej krajiny, ktorá sa skutočne vyfarbila

Muž nakrútil dronom zábery jesennej krajiny, ktorá sa skutočne vyfarbila

Jeseň je bezpochyby najčarovnejšie ročné obdobie, v ktorom dominuje najmä červená, žltá, oranžová a hnedá farba.

Môžeme ju vidieť všade okolo nás, najmä však na oblečení alebo listoch, ktoré nám nielen svojou farbou, ale aj šuchotaním pod nohami na prechádzke po chodníku okolo bytovky alebo v lese, prinášajú radosť.

Justin McFarland by o tom vedel povedať svoje.

Jeseň miluje rovnako ako väčšina z nás, čo dokázal neuveriteľnými zábermi jesennej scenérie, ktorá aj tento rok predvádza neskutočné divadlo v podobe žiarivých farieb. Lesy v tomto videu hrajú farbami od výmyslu sveta, ktoré na Slovensku len tak nevidíme. Video natočené dronom v Ogden Valley v štáte Utah zobrazuje nádherný les s paletou tých najočarujúcejších farieb, ktoré jeseň môže ponúkať.

Po tom, čo sa zábery objavili na sociálnych sieťach a spravodajských reláciách, sa zo strany diskutujúcich na YouTube a Instagrame objavili rôzne špekulácie o ich autentickosti, keďže svojou farbou sa vymykajú realite a pôsobia skôr ako z rozprávky. McFarland preto nahral i originálne video bez úpravy, aby dokázal, že aj keď bolo jeho video mierne vylepšené, tento les skutočne hýri netypickými farbami. Posúďte sami.

Toto sú pôvodné zábery bez úprav:

Zdroj: http://www.info.sk/sprava/149808/video-muz-natocil-neuveritelne-zabery-jesennej-krajiny-ako-z-rozpravky/

Videá: https://www.youtube.com/watch?v=n2cXxBW8ulchttps://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=iXW1xCRxAxE

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Top 5 najkrajších miest, ktoré by ste určite mali navštíviť. #3
Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.