fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž po nepodarenej vazektómii prekvapil manželku. Zdala sa mu totiž “trochu tehotná”…

Máte tip? napíšte nám mailom

Kytica kvetov, pohľadnica a dve čiarky

V manželstve to býva väčšinou tak, že tehotenstvo oznamuje žena mužovi. Tentokrát sa však role obrátili a tehotenský test s dvoma čiarkami romanticky predstavil svojej manželke práve ON. Tim Brummel v minulosti podstúpil vazektómiu, po ktorej mu však doktor povedal, že sa úplne nepodarila, a tak je možné, že s manželkou ešte raz budú môcť mať ďalšie deti. Mladý muž sa pre tento zákrok rozhodol potom, ako mu manželka porodila tretieho syna.

prekvapenie

Tim mal podozrenie, že jeho žena Rachel je “trochu tehotná,” a v poslednej dobe sa tak aj správa. Občas trpí rannými nevoľnosťami, častejšie jedáva a býva veľmi unavená. Raz ráno, keď Rachel odišla z toalety a nespláchla po sebe, sa tam nenápadne vkradol a spravil tehotenský test. Potom, ako sa na ňom objavili dve čiarky, bol veľmi šťastný a rozhodol sa, že tehotenstvo jej oznámi špeciálnym spôsobom.

p

Tim na stôl položil kvety vo váze a pohľadnicu, za ktorú ukryl test. Keď sa Rachel vrátila z práce a našla jeho prekvapenie, najskôr tomu nechcela veriť a tvárila sa nechápavo. Potom však pochopila, čo sa deje a neskrývala radosť ani prekvapenie. Keď o nejaký čas Tim dostal do ruky výsledky od lekára, priniesol domov škatuľu, ktorá mala odhaliť deťom, či budú mať novú sestru alebo brata. Keď traja chlapci zbadali chlapčenské topánky, najstarší sa neovládol a povedal: “Nie, ďalší chlapec!” Malí bratia sa totiž už začali tešiť, že do ich rodiny konečne pribudne sestra.

Prečítajte si tiež:
Čo si ľudia hľadali cez Google v roku 2018 najviac? Ani vás to veľmi neprekvapí

https://www.youtube.com/watch?v=P59hOIuWvcQ

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií