fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž opustil tehotnú milenku. O deväť mesiacov dostal pohľadnicu, ktorá (ne)milo prekvapila

Máte tip? napíšte nám mailom

Život nám každý deň ponúka mnoho prekvapení. Mnohokrát máme svoje plány, ktoré sú však prekazené neočakávanými udalosťami, či už ide o lásku, prácu alebo zdravie.

Istý ženatý muž mal svoju milenku, s ktorou spával. Jedného dňa mu oznámila, že je tehotná. Muža sa zmocnili pocity, že týmto si už úplne zničí svoje manželstvo, tak požiadal svoju milenku, aby sa vrátila do Talianska a tam v tajnosti porodila ich spoločné dieťa. Ponúkol jej za to dostatočne veľkú sumu peňazí a taktiež jej sľúbil, že jej bude posielať peniaze dovtedy, dokedy dieťa nedovrší vek 18 rokov.

Milenka súhlasila a spýtala sa, ako mu má dať potom vedieť, že sa dieťa narodilo. Aby sa predišlo možnému odhaleniu, dohodli sa, že tajným kódom bude pohľadnica a na nej napísane slovo špagety.

O 9 mesiacov neskôr

Raz v noci, keď sa muž vrátil domov, čakala ho žena aj s pohľadnicou. Bol na nej napísaný veľmi čudný odkaz. Muž po prečítaní par riadkov, takmer omdlel. Žena ihneď k nemu pribehla a zisťovala, čo sa deje. Potom sa pozrela na pohľadnicu a tam stálo: “Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Tri s mäsovými guľkami a dva bez nich. Prosím, pošlite viac omáčky…”

Prečítajte si tiež:
Rande sa dá pokaziť už v priebehu pár sekúnd. Ako sa tomu vyhnúť či nebodaj docieliť to?
Zdroj: brightside.me
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií