Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž po návrate z krčmy podpálil periny, matke sa s nožom vyhrážal zabitím

Po zadržaní bol umiestnený v cele policajného zaistenia, pričom popri obvinení bol zároveň podaný podnet na jeho väzobné stíhanie.

31.7.2023 (SITA.sk) – Polícia obvinila 34-ročného muža z Handlovej z prečinu nebezpečného vyhrážania. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, muž sa v jednom z rodinných domov s nožom v ruke vyhrážal zabitím svojej matke.

Vulgárne nadávky a vyhrážky

Rodinnej dráme predchádzali vulgárne nadávky, muž po návrate z krčmy podpálil na dvore rodinného domu periny, ktoré jeho matka svojpomocne uhasila a neskôr sa snažila synovi dohovoriť.

„Ten pri kuchynskej linke vytiahol najväčší kuchynský nôž, s ktorým si začal natierať chlieb a popritom matke hovoril, že jej poláme nohy, zabije je a tiež podpáli. S nožom zároveň trhanými pohybmi od seba zabitie aj naznačoval,“ uviedla polícia.

O pomoc požiadala policajtov

Žena v strachu o svoj život a zdravie vybehla z domu a požiadala o pomoc policajtov, ktorí na mieste muža obmedzili na osobnej slobode.

Po zadržaní bol umiestnený v cele policajného zaistenia, pričom popri obvinení bol zároveň podaný podnet na jeho väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

Viac k témam: Krimi, trenčianska polícia, vyhrážanie nožom
Zdroj: SITA.sk – Muž po návrate z krčmy podpálil periny, matke sa s nožom vyhrážal zabitím © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií