fbpx
Muž stále nosí manželke kvety, aj napriek tomu, že sú rozvedení. Dôvod je geniálny

Muž stále nosí manželke kvety, aj napriek tomu, že sú rozvedení. Dôvod je geniálny

Rozvod neznamená mať zlé vzťahy.

V dnešnom svete existuje mnoho párov, ktoré sa rozviedli. Niektorí ľudia si po rozvode nevedia prísť na meno alebo sú zúfalí, no nájdu sa i takí, ktorí k tomu pristupujú dospelo a zodpovedne a so svojou niekdajšou láskou sa snažia udržiavať dobré vzťahy minimálne kvôli deťom.

Presne to tretej kategórie patrí i Američan Billy Flynn, ktorý má aj napriek rozvodu so svojou ex-manželkou dobrý vzťah. Vždy, keď má jeho bývalá manželka narodeniny, daruje jej kvety a strávi deň s ňou a ich dvoma synmi. Mnoho ľudí z jeho okolia si to však nedokázalo vysvetliť a pýtali sa ho, prečo to robí. Billy sa to rozhodol vysvetliť a jeho odkaz je geniálny!

„Dnes má narodeniny moja bývalá manželka, takže som si privstal a kúpil jej kvety, narodeninovú pohľadnicu a darček, ktorý jej neskôr dajú deti, ktorým som tiež pomohol pripraviť raňajky pre ich maminu. Stále sa ma niekto pýta, prečo to všetko pre ňu robím. Tie večné otázky ma už štvú, a tak vám to teda vysvetlím. Vychovávam dvoch mladých mužov. Idem im príkladom – to ako sa správam k ich matke ich formuje a tiež vidia, ako sa majú správať k ženám, ovplyvňuje to ich vnímanie vzťahov a myslím, že v mojom prípade o to viac, pretože sme rozvedení. Takže pokiaľ sa nesnažíte vytvárať a modelovať dobré vzťahy so svojimi deťmi, dajte sa dokopy – povzneste sa nad svoje problémy a buďte im príkladom. Vychovávajte dobrých ľudí. Vychovávajte silné ženy. Pretože teraz to svet potrebuje tak, ako ešte nikdy.“

Zdroj: dailymail.co.uk

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Rodičia, nikdy nevyhadzujte mliečne zuby svojich detí! Jedného dňa sa vám za to poďakujú
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.