Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nečakaný spoločník. Muž sa po operácii zotavuje doma. Netušil, že sa k nemu pritúli túlavá mačka

Muž sa po operácii z nemocnice vrátil domov. To však nevedel, že mu pri liečbe bude pomáhať tento nečakaný spoločník.

Mačky sú rozkošné, o čom sme sa mohli presvedčiť aj v predošlom článku. Avšak všeobecne sa v spoločnosti šíri názor, že sú falošné. To však neplatí o mačke, ktorá sa rozhodla svoju lásku darovať chorému človeku.

Portál Bored Panda.com uvádza, že Andrew Fallon, ktorý v súčasnosti pôsobí v politike ako poslanec na Novom Zélande, zverejnil na sociálnych sieťach fotografiu svojho otca. Ten prekonal operáciu a momentálne sa ešte lieči doma.

Láskavá mačka

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby na fotke v blízkosti jeho tváre neležala mačka. Dôležité je vyzdvihnúť, že žiadnu mačku doma nemajú. Za touto roztomilou situáciou pravdepodobne stojí Fallonova matka, ktorá nechala pootvorené dvere a vtedy mačka vkĺzla do domu ich rodičov. Fallon pre Bored Panda uviedol, že mama, keď prišla domov a našla ich takto ležať, musela si ich vyfotiť. Keď sa muž prebudil, bol z fotky skutočne prekvapený.

Zámerom Fallona bolo pobaviť touto fotkou aspoň pár ľudí. Chcel, aby vyvolala úsmev a radosť, to ale nečakal, že sa ľuďom natoľko zapáči, že v súčasnosti bude mať fotka až desiatky miliónov tweetov.

Zdroj titulnej fotky: twitter.com/Andrew Falloon

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií