Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž sa podľa polície plne nevenoval vedeniu auta, chodec zrážku neprežil (foto)

Pri nehode utrpel 54-ročný chodec zranenia, ktorým na mieste podľahol.

21.7.2023 (SITA.sk) – Polícia v Rimavskej Sobote vyšetruje tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala v stredu 19. júla v Jesenskom a zahynul pri nej chodec. O nehode informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia.

Podľa polície sa 39-ročný vodič osobného auta pravdepodobne plne nevenoval vedeniu vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, včas nespozoroval chodca, ktorý vstúpil z ľavej strany cesty do jeho jazdnej dráhy a na mieste, kde sa nenachádza prechod pre chodcov došlo k zrážke.

Pri nehode utrpel 54-ročný chodec zranenia, ktorým na mieste podľahol. „Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre usmrtenie a dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania,“ dodala na záver polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: banskobystrická polícia, Tragická dopravná nehoda, Zrážka chodca s autom
Zdroj: SITA.sk – Muž sa podľa polície plne nevenoval vedeniu auta, chodec zrážku neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií