fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž sa vlámal do bytu 82-ročnej kulturistky: Skončil v nemocnici

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý zlodej sa vlámal do bytu 82-ročnej ženy. Ani vo sne by mu zrejme nenapadlo, že po tejto “návšteve” skončí v nemocnici.

Niektorí zlodeji si schválne vyberajú byty a domy dôchodcov, pretože si myslia, že im naletia na lacné triky a keďže sú slabí a bezbranní, nebudú sa mať ako brániť. Presne toto si zrejme myslel 28-ročný mladík v americkom meste Rochester. Prepočítal sa, pretože natrafil na 82-ročnú dôchodkyňu, ktorá sa celý život venovala kulturistike. 

Zlodej si vybral kulturistku

Zlodej si vymyslel prešibaný plán. Zaklopal na dvere s tým, že potrebuje sanitku. Willie Murphyová mu síce otvorila, no nevpustila ho do domu. Zachovala si chladnú hlavu a kým muž čakal, zavolala na neho políciu. Vtedy už mladý zlodej pochopil, že musí zakročiť. Prešmykol sa do jej bytu s nádejou, že niečo ukradne.

Ak by ste však čakali, že sa žena zľakne, muž odnesie všetky cennosti a príbeh bude mať rovnaký koniec ako pri väčšine lúpeží zameraných u dôchodcov, boli by ste na omyle. Staršia žena si s ním poradila vďaka sile, ktorú si vybudovala počas návštev posilňovne.   

Dôchodkyňa neváhala ani na chvíľu. Chytila stôl, hodila ho do zlodeja a do očí mu ešte pre istotu nastriekala šampón. Kým dorazila polícia, stihla ho ešte doriadiť metlou. Keď na miesto dorazili muži zákona, naskytol sa im pohľad ako z akčného filmu. Zlodeja museli odviezť do nemocnice, kde ho ošetrili lekári.   

Prečítajte si tiež:
Komicky ilustrované každodenné problémy žien z celého sveta

Mladý zlodej mal zlý deň

Dôchodkyňa sa okamžite stala hitom internetu. Jej príbeh dokonca zverejnila aj americká polícia, ktorá ju označila za ženu tvrdú ako kameň.

Willie Murphyová sa aj napriek pokročilému veku ešte stále venuje svojmu športovému koníčku. Denne navštevuje posilňovňu a podľa vlastných slov zdvihne v mŕtvom ťahu 100 kilogramov. 

Willie je dôkazom toho, že vek je naozaj len číslo, pretože jej sila sa pri vlámaní zlodeja vyrovnala sile mladého človeka.

Zdroj: ta3.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií