Muž si pravidelne sadal za volant pod vplyvom alkoholu. Kamarát sa mu rozhodol dať lekciu, na ktorú nikdy nezabudne

Muž si pravidelne sadal za volant pod vplyvom alkoholu. Kamarát sa mu rozhodol dať lekciu, na ktorú nikdy nezabudne

Takéto vytriezvenie by nechcel zažiť nikto…

Azda každý vie o tom, že za volant by si nemal sadať pod vplyvom akejkoľvek návykovej látky. Veď aj štatistiky uvádzajú, že šoférovanie a alkohol v krvi sú najčastejšou a najtragickejšou kombináciou. Túto skutočnosť ale mnohí vodiči prehliadajú a riskujú tak nielen svoj život, ale i životy iných.


Medzi takýchto šoférov patril i Ray, ktorý si pravidelne sadal za volant svojho auta pod vplyvom. Jeho kamarátovi Tomovi sa to ale nepáčilo a tak sa rozhodol dať mu poriadnu priúčku. Ray sa po prepitých nociach pravidelne budil s výpadkami pamäte, čo Tom šibalsky využil.

Tom zinscenoval situáciu, kedy sa Ray prebral v miestnosti, kde sa nachádzalo mnoho nemocničného vybavenia. Keď sa nezodpovedný vodič prebral, myslel si, že je v nemocnici. V tom k nemu prišiel lekár, ktorý mu oznámil, že bol desať rokov v kóme. “Pred časom ste boli opitý, no i napriek tomu ste sa rozhodli, že budete šoférovať. Nehoda sa stala ešte v roku 2013, teraz je rok 2013,” zneli slová doktora.

Potom, ako lekár odišiel z miestnosti, v televízií začali vysielať “správy z budúcnosti.” Tam hlásili rôzne bizarnosti, ako napríklad to, že Miley Cyrus bola ešte v roku 2015 zatknutá za varenie pervitínu a ako súčasnú hlavu USA uvádzali Hillary Clinton. Po bizarných správach vošiel do izby ďalší lekár, z ktorého sa vykľul Rayov priateľ Tom.

 

 

 

Zdroj: YouTube

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Obľúbený alkohol môže o žene veľa povedať. Čo povie o tebe či o tvojej priateľke?
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*