fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž splnil dávny sľub. Na sestrinu svadbu priniesol lamu

Braček si pre sestru pripravil na jej svadobný deň vskutku netradičné a poriadne smradľavé prekvapenie. Po jeho boku pyšne kráčala lama oblečená v smokingu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vtipy a rôzne naschvály patria k bežnej výbave každého úprimného súrodeneckého vzťahu. Istý Mendl Weinstock zo Spojených štátov dotiahol súrodenecké podpichovanie skutočne do extrému. Na sestrinu svadbu prišiel s očarujúcim spoločníkom. Jeho partnerom sa stala lama v smokingu.

Na začiatku bol sľub

V roku 2015 sa súrodenci vybrali na výlet do Ohia v Indiane. Slovo dalo slovu a Mendl zažartoval, že keď bude mať jeho sestra Riva svadbu, privedie si na ceremoniál lamu. Riva mala v tom čase sladkých 17 a na svadbu nemala ešte ani pomyslenie. A tak len zagúľala očami a vyhlásila, že Mendlova lama bude na jej svadbe vítaná za každých okolností.

Čas dozrel a Riva sa v októbri minulého roka zasnúbila. 21-ročný Mendl vedel, že nastal čas na ten najlepší žart jeho života. Navštívil miestnu farmu a za 400 dolárov si prenajal milú a dobre vychovanú lamu s menom Shocky. Dal jej dokonca vyrobiť smoking šitý na mieru, predsa  len, svadba je vážna vec a garderóba sa nesmie podceniť.

„Najskôr bola šokovaná, ale napokon prevážilo ohromenie z toho, že som dodržal 5 rokov starý sľub,“ opísal sestrine pocity Mendl pre USA Today.

Prečítajte si tiež:
Vylodenie v Normandii bolo jednou z najväčších vojenských operácií druhej svetovej vojny. Zúčastnili sa na nej aj jednotky Československa

Lama nakoniec hostí vôbec neobťažovala, práve naopak. Stala sa tým najfotografovanejším a najmilovanejším exponátom Rivinej svadby. Každý hosť sa s ňou túžil odfotiť. Na samotný obrad mala lama vstup zakázaný, ostala stáť pred budovou, na čerstvom vzduchu. Mendl napokon vyzdieľal fotografie lamy v smokingu na sociálnych sieťach. Na obrázku je okrem neho a lamy aj jeho mierne vytočená sestra. Fotografia sa okamžite stala virálnou.

Pomsta je sladká

Riva už svojmu bratovi sľúbila, že mu vtip s lamou v smokingu oplatí. Na jeseň bude mať Mendl štátnice na Univerzite Akron. A práve na ceremónii Riva chystá zatiaľ neznámy žartík. Dúfajme, že sa Rive pomstva vydarí a bratovi pripraví krušné časy.

Máte aj vy podobný vzťah s vaším súrodencom? Akú najhoršiu vec vám vyviedol váš milovaný braček či sestrička? Napíšte nám do komentárov.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Reddit USA Today Good News Net Work

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií