fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nič šialenejšie ťa už nenapadne: Muž si strčil do zadku rybičky, skončilo to takmer tragicky

Máte tip? napíšte nám mailom

Rybičky sa vydali na nevídanú cestu…

Po konzumácii alkoholu človeku dokáže napadnúť nejedna hlúposť. Horšie to je, ak bláznivý nápad dokáže zrealizovať. Dokonalým príkladom je aj 45-ročný Číňan, ktorý sa v stave opitosti, pomyslel, že strčiť si do zadku živé rybičky by bola zábava a preto to aj spravil.

Lenže rybičky druhu Misgurnus anguillicaudatus, merali 10 a 15 centimetrov a pustili sa na cestu mužovými črevami. Jedna z nich mu dokonca prerazila i črevnú stenu, v dôsledku čoho museli muža v bolestiach okamžite previesť na operačnú sálu. Okrem bolestí muža trápila aj vysoká teplota a nízky krvný tlak.

Lekárom sa podarilo rybičky z jeho tela vybrať, no varujú, že sa to mohlo skončiť oveľa horšie, keby vodné tvory plávali ďalej a dostali sa tak ku vyššie položeným orgánom. Muž i po operácii bojuje so silnou infekciou, ktorú mu bláznivý nápad priniesol, no predpokladá sa, že sa úplne zotaví.

Misgurnus anguillicaudatus

Ak sa pýtaš, ako je možné, že rybky dokázali v črevách prežiť, existuje odpoveď i na túto otázku. Spomínaný druh rýb totiž dokáže prežiť i s minimom vody a teda aj kyslíka. Ten totiž ukladajú vo svojich žalúdkoch a navyše dokážu produkovať hlien, ktorý ich chráni pred vysušením. Pre tento druh je tiež typické, že pri zmene atmosférického tlaku začínajú plávať zbesilo a nevyspytateľne. Tvarom tieto rybičky pripomínajú úhora a môžu narásť až do dĺžky 30 cm.

Prečítajte si tiež:
Alf, Priatelia, Hercules, Xena či Čarodejnice. Seriály, ktoré sme v detstve zbožňovali pozerať. Pamätáte si aj, ako skončili?

 

Zdroj: thesun.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií