fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž uviazol so svojím psom v aute po dobu piatich dní. Prežili len vďaka omáčke na taco

Máte tip? napíšte nám mailom

Oregonská polícia informovala o zaujímavom prípade. Muž so svojím psom zapadol autom do hlbokého snehu, v ktorom zostali zakliesnení 5 dní. Prežili len vďaka tomu, že jedli omáčku na taco, ktorá im zostala. 

Jeremy Taylor a jeho pes Ally sa vybrali na čerpaciu stanicu dňa 24. februára 2019, odkiaľ sa ale nevrátili. O tri dni ho nahlásili ako nezvestnú osobu, našli ho až v piatok.

36-ročný muž po nájdení prezradil, že dôvodom jeho zmiznutia bolo zapadnutie v hlbokom snehu. 

Polícia potvrdila, že po nájdení bol Jeremy aj Ally v dobrom zdravotnom stave, no boli hladní.

Jeremy oznámil polícii, že keď zapadli a nevedel sa z hlboké snehu dostať, do rána prespali v aute s nádejou, že na druhý deň sa im podarí z pasce vyviaznuť.

V noci však napadlo ešte viac snehu a americký nešťastník nemal so sebou ani mobilný telefón, aby si dokázal zavolať pomoc.

Ally po záchrannej akcii. Zdroj: Deschutes County Sheriff’s Office

Keď si uvedomil, že s autom sa nedokáže pohnúť, rozhodol sa so svojím psom ísť pešo, no skrz hlboký sneh to bolo veľmi náročné. Preto sa po niekoľkých metroch vrátili naspäť do auta.

Prečítajte si tiež:
Zarába jej extra dlhý jazyk: Influencerka má vďaka nemu milióny fanúšikov a tučné konto

„Jeremy zostal počas tuhej zimy v teple tak, že pravidelne štartoval jeho motorové vozidlo a ako potravu využil omáčky na taco, ktoré mal v aute,” prezradila polícia vo svojom vyhlásení.

Na svojom facebookovom profile zverejnil Jeremy Taylor príspevok, v ktorom všetkých informoval o šťastnom návrate domov, ale aj o tom, aká to bola sranda, no dúfa, že sa to už nikdy nestane.

Americký fast foodový reťazec Taco Bell ako záchranca

Omáčka, ktorú jedol počas jeho päťdňového väzenia, pochádzala od známeho amerického fast foodového reťazca Taco Bell. Mladík tento pokrm opísal slovami „omáčka, ktorá zachraňuje životy.

Samotné vedenie Taco Bellu sa dopočulo o tomto nakoniec šťastnom príbehu. Potvrdili, že sú šťastní, že sa pán Taylor a Ally vrátili domov v poriadku a že sa momentálne snažia skontaktovať s Jeremym a poskytnúť mu poctivo zaslúžené jedlo v ich reťazci.

Zdroj: bbc.com, foxnews.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií