fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž v Banskej Bystrici pobodal nožom 15-ročné dievča, pred políciou chcel ujsť (foto)

22-ročný Banskobystričan z miesta činu ušiel.

Máte tip? napíšte nám mailom

3.4.2023 (SITA.sk) – V nedeľu 2. apríla po 19:00 na Tulskej ulici v Banskej Bystrici na 15-ročné dievča nožom zaútočil 22-ročný Banskobystričan, ktorý z miesta činu ušiel.

Ako informuje na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, dievčine spôsobil bodné zranenie, ktoré si vyžiadalo jej okamžitý prevoz do nemocnice. Policajti krátko po útoku zadržali podozrivého muža na Spojovej ulici v Banskej Bystrici.

V prípade už bolo začaté trestné stíhanie. „Predmetom skúmania vyšetrovateľa budú všetky bližšie okolnosti, za ktorých ku skutku došlo. Zisťovať sa bude tiež presná príčina jeho konania,” dodala polícia s tým, že žiadne ďalšie podrobnosti k prípadu nateraz nezverejnia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Krimi, Napadnutie, Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Muž v Banskej Bystrici pobodal nožom 15-ročné dievča, pred políciou chcel ujsť (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií