fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž v Budapešti pobodal troch policajtov, jeden zraneniam podľahol

Dvadsaťdeväťročný nadrotmajster budapeštianskej polície, podľa policajného vyhlásenia zomrel na následky zranení v nemocnici.

Máte tip? napíšte nám mailom

13.1.2023 (Webnoviny.sk) – Útočník vo štvrtok v noci pobodal v Budapešti troch policajtov, z ktorých jeden napokon zomrel.

Polícia v hlavnom meste Maďarska v piatok informovala, že policajti dostali deň pred tým hlásenie, že muž vylomil dvere susedného bytu v 11. budapeštianskom obvode a pokúšal sa vojsť. Policajti privolaní na miesto sa ho pokúsili vziať do väzby, keď ich napadol, troch pobodal a ušiel na ulicu. Jeden policajt následne vystrelil varovný výstrel a potom strelil páchateľa do nohy. Následne muža zadržali a vzali ho do nemocnice spolu so zranenými policajtmi.

Dvadsaťdeväťročný nadrotmajster 11. budapeštianskej polície, podľa policajného vyhlásenia zomrel na následky zranení v nemocnici.

Viac k témam: Napadnutie, úmyselné zabitie
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž v Budapešti pobodal troch policajtov, jeden zraneniam podľahol © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií