fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž v Košiciach nožom poranil dvoch ľudí, do nemocnice previezli všetkých 

Keďže pri zadržaní kládol odpor, museli policajti použiť donucovacie prostriedky.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.5.2023 (SITA.sk) – Záchranné zložky aj polícia zasahovali v piatok v mestskej časti Nad jazerom v Košiciach, kde v blízkosti jedného z obchodných centier našli dvoch mužov s bodnými poraneniami.

Útok smeroval na dôležitý orgán

Ako informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová, policajná hliadka spozorovala neďaleko udalosti muža podozrivého z útoku. Keďže pri zadržaní kládol odpor, museli policajti použiť donucovacie prostriedky.

„Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície začal trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví v štádiu pokusu ťažkej ujmy, pretože útok nožom na jedného z mužov smeroval na orgán dôležitý pre život, ktorý mohol poškodiť,” uviedla Mésarová s tým, že súčasne začali trestné stíhanie pre trestný čin výtržníctva.

Poskytli pomoc aj útočníkovi

Policajti poskytli prvú pomoc aj samotnému útočníkovi, pretože mal na ruke rezné rany, ktoré si spôsobil počas útoku. Všetkých troch zranených si prevzali záchranári a previezli ich do košických nemocníc.

Polícia spresnila, že jedným zo zranených je 27-ročný muž, ktorý utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia do 10 dní a druhý 23-ročný muž utrpel zranenia s predpokladanou dobou liečenia do siedmich dní.

Prečítajte si tiež:
Kažimír nerobí hanbu iba NBS, ale aj celému Slovensku, tvrdí Heger (video)

Viac k témam: Útok nožom
Zdroj: SITA.sk – Muž v Košiciach nožom poranil dvoch ľudí, do nemocnice previezli všetkých  © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií