fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muža bolelo ucho, tak šiel k lekárovi. Ten ostal z nálezu v šoku (VIDEO)

Máte tip? napíšte nám mailom

Toto by ste mať v uchu rozhodne nechceli…

60-ročný muž z Číny vyhľadal nemocnicu po tom, ako pociťoval bolesť v uchu. Dôchodca mal podozrenie, že sa v jeho ľavom ušnom kanáliku mohol nachádzať nejaký hmyz, pretože už dlhší čas pociťoval svrbenie a taktiež popísal, že počul zvuk ako keby mu v hlave niekto búchal na bubon.

Po tom, ako navštívil otolaryngológa ostal v šoku nielen starší muž, ale i samotný lekár. Endoskop totiž ukázal, že v uchu sa nachádza živý pavúk, ktorý tam nasplietal mnoho pavučiny. Osemnohý živočích sa nachádzal v hĺbke asi 5 centimetrov v ušnom kanáliku. Lekári mužovi spravili výplach a odstránili tak pavúka i jeho siete. Dôchodca nemá žiadne poškodenia sluchu.

Je pomerne bežné, že sa do ucha dostane hmyz, najčastejšie lienky či šváby, no živý pavúk je poriadnou raritou. Potvrdil to aj lekár.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií