Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muža obvineného z vraždy v Dubnici nad Váhom navrhol špeciálny prokurátor vziať do väzby

Úkladná vražda sa stala 29. júna v ranných hodinách pri novej cyklotrase v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Váhom.

1.7.2023 (SITA.sk) – Špeciálny prokurátor podal návrh na vzatie do väzby 36-ročného J. M. obvineného z vraždy v Dubnici nad Váhom, z dôvodu útekovej a preventívnej väzby. Návrh podal na Špecializovaný trestný súd SR.

Informovala o tom hovorkyňa Generálnej prokuratúry a Úradu špeciálnej prokuratúry Zuzana Drobová.

„Obvinenému J. M. vyšetrovateľ včera vzniesol obvinenie za obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy spáchaný surovým spôsobom a so sexuálnym motívom,“ uviedla.

Úkladná vražda sa stala 29. júna v ranných hodinách pri novej cyklotrase v záhradkárskej oblasti Lieskovec v Dubnici nad Váhom.

Obeťou je 39-ročná A. B. z Novej Dubnice, ktorá na mieste podľahla početným sečným zraneniam. Páchateľa bezprostredne po čine zadržala polícia.

Viac k témam: Vražda
Zdroj: SITA.sk – Muža obvineného z vraždy v Dubnici nad Váhom navrhol špeciálny prokurátor vziať do väzby © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií