Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muži, ktorí prepadli bratislavskú banku, majú na krku európsky zatykač (foto)

Ak ste hľadaných mužov videli, kontaktujte políciu na tiesňovej linke 158, prípadne je možné kontaktovať ju aj na Facebooku prostredníctvom súkromnej správy.

10.7.2023 (SITA.sk) – Polícia pátra po dvoch mužoch, na ktorých je vydaný Európsky príkaz na zatknutie za obzvlášť závažný zločin lúpeže, prepadnutie banky v Bratislave. Príkaz na ich zatknutie vydal aj Okresný súd Bratislava II.

Ide o 31-ročného Maroša Breznického z Nemšovej a 32-ročného Maroša Frandofera z Bardejova. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Kuzmová.

Braznický meria 176 až 180 centimetrov a je strednej postavy. Má krátke tmavoplavé vlasy a na vrchu hlavy plešinu, oči má tmavohnedej farby. V pravej časti tváre má dve materské znamienka. Frandofer meria 170 až 175 centimetrov a je štíhlej postavy. „Má na krátko ostrihané tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Nosil dioptrické okuliare,“ uviedla polícia.

„Ak ste hľadaných mužov videli, kontaktujte nás osobne alebo telefonicky na tiesňovej linke polície 158,“ apeluje polícia na verejnosť, a dodáva, že je možné kontaktovať ich aj na Facebooku prostredníctvom súkromnej správy.

Viac k témam: Európsky zatykač, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne, Lúpež, Pátranie, Polícia, polícia hľadá, Polícia pátra
Zdroj: SITA.sk – Muži, ktorí prepadli bratislavskú banku, majú na krku európsky zatykač (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií