Muži si po prvýkrát vyskúšali ženské topánky na opätku! Ich reakcie vás pobavia

Muži si po prvýkrát vyskúšali ženské topánky na opätku! Ich reakcie vás pobavia

Klobúk dole, palec hore!

K ženám neodmysliteľne patrí kozmetika, oblečenie, topánky, móda, či extra starostlivosť o svoje telo. Títo muži si po prvýkrát vyskúšali, aké to je mať na sebe obuté topánky s ( nie až tak veľmi) vysokým opätkom. Niektorý si pripadal, akoby mal každú chvíľu spadnúť, iný si pripadal sexy. Každopádne, chlapi sa v takejto obuvi necítili ani zďaleka tak dobre, ako ženy.


Prečo potom ženy nosia lodičky a podobné typy topánok, ktoré sú vysoké, a chodí sa v nich o niečo nepohodlnejšie, ako v teniskách či nízkych topánkach?

Ženy nosia vysoké topánky, pretože im pridávajú na výške, cítia sa v nich sexy a inteligentnejšie. Pripadajú si štíhlejšie a majú v nich krajšie nohy. Mnohé však zabúdajú na to, že ihličkové opätky NIE SÚ vhodné na celodenné chodenie, ale skôr na 3-4 hodinové nosenie. A vedeli ste tiež, že ideálna výška opätku je len 1,5 centimetra?Drvivá väčšina žien, ktoré nosia topánky na vysokom opätku tiež zabúda na to, že opuchnuté nohy, kŕče v lýtkach, otlaky a pľuzgiere nie sú len znaky dlhodobého chodenia, ale aj obuvi, ktorá môže nohy poškodiť či zničiť. 

muži

 

Títo odvážlivci sa napriek tomu odhodlali obuť si dámske topánky na opätku. Ich reakcie naozaj stoja za pozretie! 

Zdroj:  vysetrenie.zoznam.sk  youtube.com  buzzfeed.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto extravagantné drevené topánky z Vietnamu stoja niekoľko stovák eur. Kúpili by ste si ich?
Google+ Linkedin