fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muži zákona na Slovensku ostali v šoku! Vodič okrem toho, že bol pod vplyvom, tak mal na kolenách … !

Máte tip? napíšte nám mailom

Nezodpovedný vodič pod vplyvom alkoholu hazardoval s ľudskými životmi, policajtom ale neunikol.

Policajné hliadky sa počas výkonu svojej práce zvyknú stretávať aj s poriadne bláznivými prípadmi. Jeden takýto zažili i pred pár dňami, kedy si v obci Komjatice, ktorá sa nachádza v novozámockom okrese. Muži zákona totiž spozorovali totiž na prvý pohľad ničím výnimočné vozidlo, no pri detailnejšom zahľadení zbadali, že na kolenách vodiča sedí dieťa, ktoré šoféruje. Ihneď sa teda vydali za vozidlom.

Keď auto zastavilo, chlapček si rýchlo presadol z dedových kolien na sedadlo spolujazdca, čo jasne vidieť aj na videu. Policajti podrobili staršieho muža dychovej kontrole, pri ktorej nafúkal 1,31 promile. Podgurážený dedko, ktorý chcel svojho malého vnúčika naučiť šoférovať, je obvinený z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za čo mu hrozí trest odňatia slobody vo výške jedného roka.

 

 

Zdroj: Facebook – Polícia Slovenskej republiky

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií