fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

My Chemical Romance má k výročiu vydania ich najúspešnejšieho albumu pre svojich fans prekvapenie!

Máte tip? napíšte nám mailom

My Chemical Romance bola americká rocková kapela, založená v roku 2001 v New Jersey, v Spojených štátoch. Skupina vydala štyri štúdiové albumy a jeden posledný album s ich veľkými hitmi. Presne 22.3.2013 kapela oznámila ukončenie činnosti.

Tento fakt zasiahol milióny ich fanúšikov, ktorí mali ich hudbu radi. Pred pár dňami spustili priam šialenstvo, keď 20. júla zverejnili na svojej facebookovej stránke krátke video, v ktorom odznel začiatok snáď ich najpopulárnejšej pesničky “Welcome To The Black Parade”, vďaka ktorej ich spoznali rockoví fanúšikovia v mnohých krajinách.

Kedže k videu nedali žiadny popis, mnohí začali v komentároch špekulovať, či náhodou nechystajú turné alebo plánovaný koncert. O deň neskôr dali veci na pravú mieru. Napísali status, v ktorom veľmi pekne ďakujú za ohlasy, že ešte aj po niekoľkých rokoch od ich rozpadu stále majú množstvo fanúšikov a zároveň sa vyjadrili k teaseru, že bolo to iba pripomenutie si ich najslávnejšej doskyThe Black Parade”ktorá bude v tomto roku oslavovať svoje desiate narodeniny od jej vzniku.

O pár dní fanúšikom pripravili obrovské prekvapenie. Na výročie vyššie uvedeného albumu budú vydávať špeciálnu edíciu, ktorá vyjde 23. 9. 2016, bude obsahovať ešte 11 nezverejnených demo nahrávok, či záznamov z nahrávania The Black Parade. Nižšie v článku zverejňujeme tiež malú ukážku v podobe pesničky The Five Of Us Are Dying. Túto dosku si môžete predobjednať na ich oficiálnych stránkach. Na albume nájdete tieto nahrávky:

Prečítajte si tiež:
"Kotleba je starý nácek!" Rapuje Strapo spolu s Kalim, Majselfom a Petrom Pannom.

1. The Five of Us Are Dying (rough mix)
2. Kill All Yours Friends (live demo)
3. Party At The End Of The World (live demo)
4. Mama (live demo)5. My Way Home Is Through You (live demo)
6. Not That Kind Of Girl (live demo)
7. House of Wolves, Version 1 (live demo)
8. House of Wolves, Version 2 (live demo)
9. Emily (rough mix)
10. Disenchanted (live demo)
11. All The Angels (live demo)

A to nieje ani zďaleka všetko!

Ďalšie prekvapenie pripravili pre svojich fanúšikov keď zverejnili, že album “The Black Parade” sa bude nanovo nahrávať, no nie kapela My Chemical Romance, ale rovno 13. rockových kapiel. Každá z nich si totiž zoberie jednu skladbu a nahrá ju v svojom podaní. Napríklad song Famous Last Words si zoberie do parády Asking Alexandria alebo Dead! Escape The Fate! Určite sa je na čo tešiť. Album si môžete predobjednať za naozaj symbolickú cenu.

TRACKLIST:
1. The End – ONE OK ROCK
2. Dead! – Escape The Fate
3. This Is How I Disappear – Creeper
4. The Sharpest Lives – State Champs
5. Welcome To The Black Parade – Crown The Empire
6. I Don’t Love You – Moose Blood
7. House Of Wolves – Palisades
8. Cancer – Twenty One Pilots
9. Mama – Ghost Town
10. Sleep – New Years Day
11. Teenagers – Against The Current
12. Disenchanted – Chunk! No, Captain Chunk!
13. Famous Last Words – Asking Alexandria

zdroj:facebook.com

Prečítajte si tiež:
90. roky sú späť. Spice Girls vyrážajú na turné

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií