fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Myslela si, že v uchu má infekciu, neskôr jej z neho vytiahli veľkého živého pavúka!

Máte tip? napíšte nám mailom

Neznesiteľná bolesť sa zmenila na šok

42 -ročná  milovníčka plávania Victoria Price z Walesu si po dni strávenom na pláži a vo vode všimla bolesti, ktoré jej prenikali ušami až do hlavy. Najskôr si myslela, že vo vode prechladla alebo že jej do uší natiekla voda či dostala nejakú infekciu. Bola presvedčená, že za bolesťou sa skrývajú problémy s ušným bubienkom.

“Keď som sa konečne vrátila domov a neskôr vyšla zo sprchy, tá bolesť bola neuveriteľná. Silná a intenzívna. Nevedela som, čo mám robiť. Myslela som si, že mám v uchu infekciu a že keď mi doň pri sprchovaní natiekla voda, bolesti sa zhoršili. Prvá vec, ktorú som preto urobila, bolo, že som siahla po vatovej tyčinke, ktorá mala vodu absorbovať.  Na krátky čas sa mi uľavilo, no počas celej noci bolesť neutíchala a ja som nemohla spať. 

spider

Na druhý večer požiadala manžela, aby sa jej pozrel do ucha, či ho vnútri nemá začervenané alebo nejako podráždené. “Je tu niečo živé, hýbe sa to,” zneli jeho slová. Manželia okamžite sadli do auta a odišli na pohotovosť.

Prečítajte si tiež:
Péčkový priemysel smúti! Krásna hviezda filmov pre dospelých spáchala samovraždu

Tam pani Priceovej za pomoci klieští a pinzety doktor z ucha vytiahol veľkého čierneho pavúka. Podľa slov personálu to bol viditeľný pavúk a nebolo náročné ho z ucha odstrániť. Zdravotná sestra tiež dodala, že pavúk bol v skutočnosti 2-krát väčší, ako sa zdal. Podstatné však je, že tento votrelec nebol jedovatý ani nijako inak nebezpečný a žene sa okrem nepríjemného zážitku nič nestalo.

woman

Zdroj:  dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií