fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Myslíš, že sa tetovanie na brušku počas tehotenstva natiahne alebo nie? Táto žena ti to prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Tetovanie sa v posledných rokoch dostalo opäť na výslnie a túžia po ňom mladí i starší, ženy i muži. Veď prečo aj nie, ide o „doplnok,“ vďaka ktorému sa môžete stať šmrncovnejší a viac trendy.

Pozor by si však podľa nás mali dať ženy, ktoré uvažujú o tetovaní na bruško, pretože táto zóna môže prejsť počas ich života najvýraznejšou zmenou. Na mysli máme práve tehotenstvo, kvôli ktorému sa koža v oblasti bruška bude naťahovať a potom opäť trochu sťahovať. V konečnom dôsledku sa tak môže stať, že sa tvoje vysnené tetovanie zmení na niečo, po čom si absolútne netúžila.

Jedným z takýchto príkladov je aj táto mamina. Jej kvetinka na brušku sa v čase tehotenstva začala zväčšovať a veru vyzerala ako nejaký nepodarený obrázok. Našli sa však aj ženy, ktoré túto zmenu obdivovali, pretože v nej videli krásny moment zmeny ženy z matky či “vplyv” dieťatka.

pregnancy-tattoo-photos

Nech už je tvoj názor na túto zmenu akýkoľvek, pamätaj pri výbere tetovania aj s touto alternatívou, aby si potom neľutovala a nešla zbytočne na odstránenie tetovania.

Zdroj: elitedaily.com

Prečítajte si tiež:
Tragická smrť mladej ženy: Našli ju dobitú pod mostom Apollo
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií