fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Myslíš si, že tvojmu vzťahu chýba iskra? Vďaka týmto 10 maličkostiam budete obaja opäť šťastní

Možno si aj ty celý život počúvala o tom, ako je dôležité nájsť taký vzťah, v ktorom budeš šťastná. Skutočnosť je však taká, že akokoľvek sa snažíš nájsť toho ideálneho muža, s ktorým vytvoríš dokonalý vzťah, nenájdeš ho. Šťastie vo vzťahu je totiž niečo, na čom musíš pracovať, nie to len tak nájsť.

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžeš spraviť pre to, aby si sa ty a tvoj partner, ktorého nepochybne miluješ cítili vo vzťahu šťastní a spokojní.

1. Zbav sa očakávaní

Často sa nám pri dlhodobom vzťahu stane, že od svojho partnera očakávane veci automaticky. Čakáme, že každé ráno vstane a pôjde kúpiť raňajky, že vyvenčí psa a uvarí večeru. A to je to najhoršie, čo sa môže stať. Zbav sa očakávaní a uvidíš, že tvoj vzťah sa viditeľne zlepší.

2. Trávte spoločný čas zmysluplne

Možno to znie divne, ale veľa párov po istom čase prestane tráviť čas vo vzťahu zmysluplne. Neznamená to, že máš mať na každý deň zoznam spoločných úloh a cieľov, stačí, ak si raz za čas nájdete priestor na spoločnú aktivitu.

3. Doprajte si dostatok priestoru

To, že máš s niekým vzťah neznamená, že musíte tráviť všetok čas spolu a všetky aktivity vykonávať vo dvojici. Dôležité je, aby si každý z vás našiel čas na vlastné aktivity. Aj ty, aj tvoj partner by ste mali občas stráviť čas bez toho druhého.

4. Nauč sa oceniť ho

To neznamená, že musíte byť neustále usmiati a šťastní. Aj ty máš určite občas zlý deň a nemáš chuť byť milá, zdvorilá, oceniť všetko jeho úsilie. Nikdy však nezabúdaj na to, že je to tvoj partner, ktorého miluješ a mala by si byť naňho milá.

5. Uprednostnite sex

Nebuď jednou zo žien, ktorá obviňuje muža z toho, že myslí na sex. Sex je totiž zdravou súčasťou každého vzťahu a emocionálne udržiava partnerov v pohode. Nezabudni ani na to, že fyzické spojenie pomáha spájať všetko ostatné.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií