Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na banskobystrickom sídlisku bola nájdená žena s bodnými zraneniami, zomrela po prevoze do nemocnice

V pivničných priestoroch bytového domu bol nájdený bez známok života otec zavraždenej ženy.

2.7.2024 (SITA.sk) – Tragická udalosť sa stala v utorok v jednej z bytoviek na Slnečnej ulici na sídlisku Fončorda v Banskej Bystrici. Ako pre agentúru SITA uviedla banskobystrická krajská hovorkyňa Petra Kováčiková, na mieste bola nájdená 58-ročná žena, ktorej stav si z dôvodu vážnych bodno-rezných zranení vyžiadal okamžitý prevoz do nemocnice.

Žena na následky zranení v nemocnici zomrela. V pivničných priestoroch bytového domu bol nájdený bez známok života 85-ročný muž, otec 58-ročnej ženy.

Polícia miesto zadokumentovala a vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

V súvislosti s úmrtím 85-ročného muža bolo začaté trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Do vyšetrovania bol pribratý aj súdny znalec z odboru zdravotníctva,“ dodala hovorkyňa s tým, že všetky bližšie okolnosti budú predmetom zisťovania počas nasledujúcich procesných úkonov.

Viac k témam: Krimi, Vražda
Zdroj: SITA.sk – Na banskobystrickom sídlisku bola nájdená žena s bodnými zraneniami, zomrela po prevoze do nemocnice © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií