fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na floridských plážach sa objavila “zubatá”. Dôvod vás prekvapí

Máte tip? napíšte nám mailom

Predstavte si, že ste na pláži a tešíte sa z vĺn. More umýva vaše nohy a slnko zohrieva vašu pokožku. A zrazu si všimnete po pláži ísť postavu v čiernom oblečení s kosou. Pozriete sa lepšie a vtedy si uvedomíte, že je to “zubatá“.

Advokát z Floridy Daniel Uhlfelder plánuje od 1. mája cestovať po štátnych plážach, aby varoval ľudí pred nebezpečenstvami, ktoré sú spojené so spoločenským odstupom a hroziacim nakazením koronavírusom. Pláže bude navštevovať v kostýme  “zubatej“.

 

Daniel Uhlfelder sa očividne nechal inšpirovať kampaňou na Novom Zélande, kde sa človek obliekal za smrtku, aby upozornil na možné nebezpečenstvo vo vode a utopením.

 

Čo je hlavným posolstvom

Hlavným posolstvom Uhlfeldera je upozorniť Floriďanov, aké dôležité je zostať doma, aby sa zabránilo šíreniu koronavírusu. Uhlfeldera tiež plánuje využiť zisk na získanie peňazí pre demokratov, ktorí kandidujú do federálnej kancelárie.

Prečítajte si tiež:
Fanúšičky Jasona Momoa, pozor! Stretnúť ho môžete aj u nás, na Slovensku

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj boredpanda

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií