Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Instagrame nemusíte sledovať len ľudí. Týmto rozkošným psíkom by ste rozhodne mali dať follow

Na Instagrame môžeme nájsť kvantá profilov obyčajných ľudí, celebrít či značiek. Nielen takéto účty sa však nachádzajú na tejto sociálnej sieti. Objavujú sa tam aj profily rozkošných zvieratiek a dneska si ukážeme rozkošných psíkov, pri ktorých nebudete môcť odolať a začnete ich sledovať.

Toto sú rozkošní chlpáči z Instagramu:

Pokračovanie pod reklamou

Doug

View this post on Instagram

“‪It’s a pug world after all‬” -Doug

A post shared by Doug The Pug (@itsdougthepug) on

Mopslík Doug je samozvaným kráľom pop-kultúry, ktorého sa skutočne oplatí sledovať. Svojich followerov baví fotografiami, na ktorých paróduje televízne relácie či celebrity a často pózuje aj pri obľúbených jedlách. Jeho príspevky s nadšením sleduje už takmer 3 a pol milióna sledovateľov.

 

Marutaro

https://www.instagram.com/p/BiQUBfPHbMO/?taken-by=marutaro

Japonský shi-cu Marutaro je usmievavý psík, ktorý zdvíha náladu 2,6 miliónu svojich sledujúcich. Tí sa môžu denne tešiť na fotografiu alebo video s rozkošným hafanom.

 

Marnie

Marnie je 16-ročná sučka, ktorá bola adoptovaná vo svojich jedenástich rokoch. Na fotografiách pózuje vždy s naklonenou hlavičkou a vyplazeným jazýčkom. Je skutočne roztomilá, o čom svedčí aj fakt, že už zaujala viac než 2,1 milióna ľudí, ktorí jej dali follow.

 

Menswear Dog

View this post on Instagram

⚡️Houndstooth⚡️

A post shared by Menswear Dog (@mensweardog) on

Na instagramovom profile s názvom Menswear Dog nájdete psíka menom Bodhi. Tento chlpáč je shi-cu s mimoriadne vycibreným vkusom a tak niet divu, že dokázal zaujať aj parádny počet sledujúcich. Bodhimu dalo follow už 353-tisíc ľudí.

 

Pokračovanie pod reklamou

Baby Beckham

https://www.instagram.com/p/BiKNJ9JBXnB/?taken-by=baby.beckham

Roztomilý huňatý biely psík menom Baby Beckham je veľkým turistom a rád sa fotí na rôznych krásnych miestach. Ak teda máte v láske psy a taktiež prírodu, tento účet sa rozhodne oplatí sledovať.

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií