Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku

Policajti vodičov vyzývajú, aby využili aj novootvorenú príjazdovú cestu od mosta Apollo.

24.5.2023 (SITA.sk) – Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria vo štvrtok 25. mája nákupné centrum Eurovea II. V súvislosti s tým polícia predpokladá od štvrtka zhustenú premávku v jeho okolí.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, vodičov vyzývajú, aby využili aj novootvorenú príjazdovú cestu od mosta Apollo. Na vodičov, ktorých cieľom jazdy nie je nákupné centrum, apelujú, aby sa danému úseku vyhli.

V prípade potreby budú na plynulosť cestnej premávky dohliadať policajti dopravnej polície. „Vodičov vyzývame, aby zvýšili svoju opatrnosť a pozornosť, prípadne sa riadili pokynmi polície,“ dodala hovorkyňa.

Viac k témam: Dopravné obmedzenia, Eurovea 2, Nákupné centrum
Zdroj: SITA.sk – Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií