Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na prístavné mesto Novorossijsk zaútočili námorné drony. Úrady vyzývajú obyvateľov, aby sa bezpečne ukryli

Ulice v blízkosti nábrežia uzavreli a v meste vyhlásili vzdušný poplach.

3.7.2024 (SITA.sk) – Námorné drony v noci na stredu zaútočili na ruské čiernomorské prístavné mesto Novorossijsk. Uviedli to ruské telegramové kanály Mash, Shot a Baza.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Miestne úrady vyzvali obyvateľov, aby sa nezdržiavali pri oknách a aby sa ukryli do izieb, ktoré nie sú orientované k moru, alebo v izbách bez okien a so silnými múrmi. Informuje o tom spravodajský web Ukrajinská pravda.

Starosta Novorossijska Andrej Kravčenko miestnych obyvateľov varoval pred nebezpečenstvom útoku námorných dronov. Ulice v blízkosti nábrežia uzavreli a v meste vyhlásili vzdušný poplach. Obyvatelia mesta uviedli, že počuli výbuchy. V Novorossijsku je prístav ruskej Čiernomorskej flotily.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine v júni 2024 (fotografie)

Viac k témam: námorné drony, Novorossijsk, ruské územie, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: SITA.sk – Na prístavné mesto Novorossijsk zaútočili námorné drony. Úrady vyzývajú obyvateľov, aby sa bezpečne ukryli © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií