fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na ruskej strane padlo už viac ako 106-tisíc vojakov, na Silvestra podľa ukrajinskej armády zomreli ďalšie stovky

Počas soboty zaznamenali ruskí okupanti najväčšie straty v smere na Bachmut a Lyman, uviedol generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl.

Máte tip? napíšte nám mailom

1.1.2023 (Webnoviny.sk) – V doterajšom priebehu vojny na Ukrajine zabila tamojšia armáda 106 720 ruských vojakov. Na Facebooku o tom informoval generálny štáb ukrajinských ozbrojených síl, ktorý dodal, že iba počas soboty prišlo o život 760 ruských vojakov.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Rusko podľa ukrajinského generálneho štábu dosiaľ prišlo aj o 3031 tankov, 6084 bojových obrnených vozidiel, 4720 vozidiel a palivových nádrží, 2021 delostreleckých systémov, 423 odpaľovacích raketových systémov, 213 systémov protivzdušnej obrany, 269 vrtuľníkov, 283 lietadiel, 1792 dronov, 723 striel s plochou dráhou letu, 16 lodí a 181 kusov špeciálnej techniky.

Počas soboty zaznamenali ruskí okupanti najväčšie straty v smere na Bachmut a Lyman, uviedol generálny štáb.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: Bachmut, Lymaň, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Na ruskej strane padlo už viac ako 106-tisíc vojakov, na Silvestra podľa ukrajinskej armády zomreli ďalšie stovky © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií