fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na Slovensku pribudlo viac ako 1000 nových prípadov COVID-19!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na Slovensku pribudlo za včerajšie testovanie 1037 nových prípadov koronavírusu, urobilo sa 9518 testov, oznámil na Facebooku Igor Matovič.

,,1037 pozitívnych ľudí pri 9518 testoch PROSÍM, BUĎME VŠETCI MIMORIADNE OPATRNÍ

Odložme na chvílu boj za svoje, svoje a svoje … a začnime sa biť aspoň na čas spolu za spoločné. Áno, každý máme iný názor na čokoľvek, každý by sme to teraz určite robili lepšie … takééé prirodzené.

Dnes je však pre Slovensko vážna chvíľa … hygienici, sestry a lekári s vypätím všetkých síl ledva zvládajú nápor, ktorý je už 30 krát väčší (podľa počtu pozitívnych) ako vo vlne prvej!!!

… a starí rodičia, chronicky chorí ľudia či onkologickí pacienti žijú v strachu, lebo niekto iný v tejto chvíli považuje svoju (absolútnu) slobodu za väčšie právo ako právo slabšieho na zdravie a život.

Nebláznime, prosím! Buďme ľuďmi a pomôžme svojou zodpovednosťou a spolupatričnosťou tým najslabším, ktorí sa sami bez nás nevedia brániť.”

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj facebook

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií