Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na týchto 10 otázok si odpovedz skôr, ako si nafarbíš vlasy. Predídeš tým KATASTROFE!

Chystáš sa prefarbiť si vlasy, prípadne radikálne zmeniť strih? Ak áno, mala by si spozornieť a skôr, ako tak urobíš, si odpovedať na tieto zásadné otázky!

1. Prečo práve teraz?

Rozmýšľala si nad tým už dlhšie a hľadala inšpiráciu na pintereste alebo ťa to napadlo náhodou, keď si prechádzala okolo kaderníctva? Tak či onak, dávaj si pozor na to, či si si svoje rozhodnutie poriadne premyslela. Sama dobre viem, aké je to jednoduché nadchnúť sa pre niečo, čo nám ale už o pár dní nemusí prísť vôbec tak skvelé.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

2. Máš správny dôvod?

Ženy si väčšinou farbia vlasy alebo menia strih vo veľkých životných okamihoch. Ťažký rozchod, vyhadzov z práce… Mysli však na to, že tvoje rozhodnutie sa s tebou chvíľu povlečie.

3. Vieš presne, čo chceš?

Zistila si si dôkladne všetko o farbe, na ktorú chceš zmeniť svoje vlasy? Nabehnúť do kaderníctva bez akejkoľvek fotky alebo bližších informácii o vybranej farbe je to najhoršie, čo môžeš urobiť. Blond môže znamenať totiž desiatky rozdielnych odtieňov.

4. Koľko umytí nová farba vydrží?

Farbenie vlasov nejde vždy tak jednoducho, ako si my prajeme. Hlavne ak ide o výraznú zmenu farby vlasov. Ak si umývaš vlasy častejšie, uisti sa, že sa ti farba po pár umytiach nevymyje úplne. Prípadne si nechaj od kaderníčky poradiť vhodnú starostlivosť.

5. Koľko ťa to bude stáť?

Cena závisí od toho, akú veľkú zmenu plánuješ a v akom meste žiješ. Nie je to však úplne najlacnejšia záležitosť.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane…

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií