fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na verejnosti spieval o láske, mieri a porozumení, v súkromí bol ale úplne iný. TAKÝTO bol John Lennon v skutočnosti

Máte tip? napíšte nám mailom

John Lennon sa v súkromí správal úplne inak, než to žiadal od ľudí prostredníctvom svojej hudby…

Legendárny britský spevák John Lennon patrí medzi osobnosti, ktoré ľudia vo všeobecnosti považujú za morálne vzory. V jeho piesňach totižto spieval o láske, mieri, porozumení a hodnotách, ktoré tento svet čím ďalej, tým viac postráda. V súkromí mal však od láskavého, chápavého a tolerantného človeka ďaleko – uťahoval si napríklad z postihnutých ľudí a nejde o zďaleka jediný prehrešok, ktorého sa dopustil.

Zdroj: Pixabay

Lennon, predtým, než sa dal dokopy s Yoko Ono, mal za manželku Cynthiu Lennon. Tú raz pristihol tancovať so Stuartom  Sutcliffom. V tom momente jej dal spevák tak silnú facku, že si následne udrela hlavu o stenu. Po tomto incidente sa manželia rozišli, no o tri mesiace neskôr sa dali opäť dokopy. Happyend sa ale nekonal, po krátkej dobe spevák dal opätovne svojej manželke facku a varoval ju, aby sa k nemu viac nevracala.

John so Cynthiou spoločne splodili dieťa – syna Juliana. Keď sa chlapec narodil, jeho otec o neho prvé tri dni vôbec neprejavil záujem, potom si ho iba poobzeral a akoby nič odišiel dovolenkovať do Barcelony spoločne s Brianom Epsteinom. Spevák si navyše zo svojho syna často uťahoval, že “vzišiel z fľaše whisky” a označoval ho ako “nehodu.”  Keď si ale Bob Wooler robil srandu z Johnovho vzťahu s už spomínaným Brianom, spevák sa natoľko rozčúlil, že Wollera zmlátil do bezvedomia, pričom mu zlomil niekoľko rebier.

Prečítajte si tiež:
Greta Thunberg sa rozplakala počas prejavu, Donald Trump ju vysmial

John Lennon dokonca svojho syna Juliana vynechal vo svojom závete a tak mu po otcovej smrti nič nezostalo. Keďže chcel ale mať na slávneho speváka a vlastného otca aspoň nejakú hmotnú spomienku, musel si vydražiť jeho veci na aukcii.

 

 

Zdroj: Wikipedia

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií