Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly, to jediné podľa SNS vedia opoziční poslanci

SNS sa nebude zapájať do rozpravy o Programovom vyhlásení vlády ani v utorok.

18.11.2023 (SITA.sk) – Slovenská národná strana (SNS) sa nebude zapájať do rozpravy počas rokovania o Programovom vyhlásení vlády ani v utorok. Ako uviedla strana na sociálnej sieti, jej poslanci nebudú zbytočne reagovať na opozičných poslancov tak, ako doteraz. Zapoja sa jedine vtedy, ak to bude naozaj nutné.

„Poslanci, najmä tí, ktorí po 3,5 roku vládnutia rozvrátili Slovenskú republiku, dnes kritizujú predstaviteľov koalície, ako keby práve oni mohli za prepad životnej úrovne občanov. Najlepšie bude, ak sa takíto opoziční jedinci ignorujú. Ak to nemá byť obojstranná konštruktívna kritika a diskusia, tak radšej žiadna,“ uviedla strana vo svojom stanovisku.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Rokovanie NR SR o vyslovení dôvery vláde (fotografie)

SNS sa domnieva, že jediné, čo vedia opoziční poslanci, je „nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly.“

Viac k témam: Ficova vláda 2023 – 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Programové vyhlásenie vlády, Rokovanie NR SR
Zdroj: SITA.sk – Nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly, to jediné podľa SNS vedia opoziční poslanci © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií