fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nádherné a romantické požiadanie o ruku! Zistite, ako to urobil.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tridsaťosem ročný Ray Smith z Veľkej Británie strávil 5 mesiacov fotením každého jedného dňa so svojou priateľkou Claire Bramley. Nešlo však o obyčajné spoločné fotenie, pretože na každej jednej fotke žiada Ray prostredníctvom karty (Will you marry me? = Vezmeš si ma?) svoju lásku o ruku.

Romantik Ray chcel pôvodne požiadať Claire o ruku pri lete balónom. Tento nápad však zmenil potom, čo sa v júni dozvedel, že jeho priateľka je tehotná a čaká ich spoločné dieťa. Následne dostal skvelý nápad, žiadať ju o ruku po dobu 5 mesiacov bez toho, aby o niečom vedela. „Niekedy chcela vidieť obrázky, takže som musel urobiť viacero  fotiek – jednu s kartou, druhú bez,“ prezrádza Ray.

Priateľke narozprával, že chce sledovať priebeh dieťaťa, aby malo spomienky a tá zrejme jeho skvelému plánu uverila. Celé vyvrcholenie požiadania o ruku nastalo na Štedrý deň, počas ktorého uverejnil Ray svojej priateľke video so všetkými fotkami.

Čo poviete na takéto požiadanie o ruku?

1

2

3

4

5

6

7

13

14

Fotografie zo všetkých dní si môžete pozrieť  v nasledujúcom videu:

Zdroj: www.boredpanda.com

Prečítajte si tiež:
Niekto oholil Huskyho a jeho fotka na internete vyvolala búrlivú diskusiu! Zisti prečo
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií