fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po nadupanom traileri na Mafiu III prichádza ešte lepší gameplay preview!

Máte tip? napíšte nám mailom

O najnovšom traileri na dlho očakávanú Mafiu III ste si pred pár dňami mohli prečítať tu! Len si pripomeňme, že táto hra od tvorcov zo štúdií 2 K a Hangar 13 sa na pulty predajní dostane 7. októbra.

Určite každý skúsený, či už menej zdatný gamer počul o tejto kultovej hre. No legendárna a asi aj najznámejšia prvá časť tejto skvelej hry si stále drží prvú priečku po menej vydareného pokračovania. Čoskoro nám však vychádza v poradí už tretia séria, ktorá podľa najnovších záberov vyzerá celkom zaujímavo. Musíme pochváliť dizajnérov za krásne dobové prevedenie, vynikajúce prestrelky či chvályhodné detaily.

Samozrejme, hrá ma niekoľko vecí, ktoré zdá sa tvorcovia veľmi nepremysleli. Nepriatelia si vás v podstate ani nevšimnú, jazda autom je úplne neprirodzená a postavy hlavná postava vidí aj cez steny. Ale aby sme iba nekritizovali, Mafia III je úplne iný level v akčnosti a taktiež modely áut sú prepracované k dokonalosti.

Pozrite si, na čo sa môžeme tešiť už koncom tohto roka!

Zdroj: youtube.com

Prečítajte si tiež:
Žena poslala manželovi túto fotku: Stačil však detail a muž požiadal o rozvod
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií