fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nafotila provokatívne fotky no manžel to neprivítal. Jeho slová ju ale určite dojali :-)

Máte tip? napíšte nám mailom
Mnoho mužov by možno takýmto vianočným darčekom, aký pripravila žena z Texasu pre svojho muža, nepohrdlo. Jej muž však darček milo komentoval a to nečakal určite nik!
20-ročné manželstvo chcela okoreniť a nafotila pre manžela provokatívne fotky, ktoré si prešli aj počítačovými úpravami.

Toto na fotografie ženy povedal jej manžel

„Odstránili ste každý z jej nedostatkov…zmizlo tým všetko, čo je pre náš život prirodzené. Keď ste odstránili strie, zmizli dôkazy o mojich deťoch.
Vyhladením vrások zmizli dve dekády nášho smiechu a obáv. A keď ste odstránili celulitídu, zobrali ste preč jej lásku k pečeniu a všetky dobroty, ktoré sme jedli celé roky. Pri pohľade na tieto fotografie som si uvedomil, že nehovorím svojej manželke často ako veľmi ju ľúbim takú, aká je.
Musím sa polepšiť a po zvyšok života si dám záležať na tom, aby milovala svoje nedokonalosti. Ďakujem za pripomenutie,”
Fotografka, ktorá fotografie zhotovila sa síce cítila previnilo, no brala to ako svoju prácu. Muž to určite chápe 🙂

Mužovu reakciu na fotografie zdieľajú ľudia na internete. A niet sa čomu čudovať. Zo správy je vidieť, že muž svoju ženu neskutočne miluje  🙂

Prečítajte si tiež:
ČO DNES NOSIA ŽENY? #3

A čo Vy? brali by ste provokatívne fotky, upravené počítačom, ako darček od svojej ženy? 🙂

Foto: pixabay.com

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií