fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nahá Madonna vo vani: Inšpirujúci odkaz k epidémii koronavírusu

Známa americká speváčka Madonna priťahuje v poslednej dobe viac škandálov ako úspechov, ktoré by mali súvisieť s jej kariérou. Čím svojich fanúšikov prekvapila tentokrát?

Máte tip? napíšte nám mailom

Madonna sa rozhodla uprostred zdravotnej krízy v dôsledku pandémie koronavírusu prehovoriť. Urobila tak prostredníctvom videa na svojom Instagrame. Svojim fanúšikom chcela pripomenúť jednu vec: všetci sme si predi vírusom rovní.

Madonna vysvetľuje, o čom je koronavírus

Rovnako ako milióny ľudí na celom svete, aj Madonna je kvôli epidémii Covid-19 “uväznená” vo svojom byte. Americká speváčka sa rozhodla využiť svoj voľný čas na štúdium tejto témy a na vysvetlenie, prečo je podľa nej tento vírus „hrozný, ale úžasný“.

Vo videu uverejnenom na Instagrame túto nedeľu 22. marca sedí nahá vo vani a vážnym hlasom predstavuje svoje “poznania”. V pozadí jej hrá hudba, z dielne Brian Eno, pričom mnohí jej fanúšikovia označujú toto jej video za viac desivé ako inšpirujúce. 

,,Koronavírus Covid-19 nezaujíma, či ste bohatí, či ste slávni, či ste zábavní, či ste inteligentní, kde žijete, koľko máte rokov alebo či dokážete rozprávať neuveriteľné príbehy,” začína vo videu rozprávať americká hudobná kráľovná.

Následne pokračuje pokojným hlasom: „Všetci sme si v mnohých oblastiach rovní. Ako som vždy hovorila, všetci sme na rovnakej lodi. A ak sa loď potápa, potopíme sa spolu.“

V popise k zverejnenému videu uvádza: „COVID-19 nediskriminuje“. Zverejnené video však Madonna len pre pár hodinami vymazala. Aký na to mala dôvod zatiaľ nie je jasné.

Prečítajte si tiež:
Chceš dlhší a zdravší život? Tu je pár tipov, ktoré ti pomôžu!

Známa speváčka nie je prvou celebritou, ktorá zdieľa svoje myšlienky. Herečka Vanessa Hudgens nedávno svojimi výrokmi šokovala svet.

Koronavírus ovplyvňuje svet

Koronavírus ovplyvňuje nielen „obyčajných“ ľudí, ale aj známe osobnosti. Mnohí z nich sú v súčasnosti pozitívne testovaní na nový typ koronavírusu: princ Albert II. z Monaka, Lenni-Kim, Laura Tenoudji a Christian Estrosi.

Tom Hanks bol jedným z prvých, ktorý oznámil, že bol nakazený týmto vírusom

Madonna to neváhala nazvať „významným rovníkom“. Známy herec a jeho manželka Rita Wilson boli medzi prvými osobnosťami postihnutými týmto vírusom. Obaja manželia oznámili nakazenie koronavírusom na Instagrame, a to minulý týždeň vo štvrtok. Tom Hanks uviedol, že on aj jeho manželka dostali vysoké teploty počas pobytu v Austrálii.

Tento pondelok 16. marca 2020 však legendárny hrdina filmov Forrest Gump a Pentagon Papers opustil Univerzitnú nemocnicu v Gold Coast neďaleko Brisbane, kde bol liečený. Bulvárne médiá špekulujú, že sa známy herec vrátil do bytu, v ktorom žil pred tým, ako ich oboch s manželkou hospitalizovali. On sám sa však k tomu, kde zostane, nevyjadril.

Prečítajte si tiež:
Nechala všetko, aby pomáhala druhým: Amy Hehreová otvorila nemocnicu pre osirelé a ťažko choré deti v Keni

Podľa zdroja blízkeho známemu hercovi však v Austrálii ostane až do doby, kým nebude jeho manželka v poriadku a neprepustia ju z nemocnice.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií