fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najčastejšie módne prešľapy: Nedopúšťate sa ich aj vy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ženy a móda patria jednoducho k sebe od nepamäti a každá sa snaží vyzerať neodolateľne. Niekedy sa ale nie všetko podarí podľa predstáv. Spoznajte najčastejšie módne prešľapy a vyhnite sa faux pas.

Najčastejšie módne prešľapy: priveľa doplnkov

Milujete všetky tie pekné čačky ako prstene, náramky, náušnice, brošne alebo masívne náhrdelníky? Sú skvelé na oživenie alebo  zvýraznenie outfitu, ale treba mať na pamäti, že všetko treba robiť s mierou. Módne prešľapy si zapamätá skoro každý, a tak vsaďte radšej na minimalizmus. Vyberajte si šperky a doplnky precízne, aby ich nebolo zbytočne veľa.

Farebná podprsenka a biele tričko

Pomerne častým javom je čierna podprsenka, prípadne vzorovaná či leopardia, ktorú si ženy obliekajú pod jednoduché biele tričko. Nie je to pekné, nie je to rafinované a rozhodne to nepúta pozornosť v pozitívnom zmysle slova. Rovnako nelichotivé je aj to, ak je podprsenka nesprávnej veľkosti a košíky odstávajú alebo sa tvoria ryhy na chrbte. Tieto módne prešľapy nedokážete zamaskovať, vidí ich každý.

Legíny nie sú nohavice

Mnoho žien si bežne oblieka legíny do spoločnosti. Na tom by nebolo nič zlé, ak by si k nim nevzali len krátke tričko alebo blúzku. Niekedy presvitajú, niekedy zvýraznia kilá i celulitídu. Nie je to pekné a neobľubujú to ani muži. Ak legíny milujete, obliekajte si ich k dlhším tunikám, šatám alebo oversize svetrom. Prípadne v nich iba cvičte. Pomôžete sebe aj svojmu okoliu.

https://www.instagram.com/p/B4Fx5-4nVQs/

Priveľa motívov

Nie každá obľubuje len čiernu farbu. Kombinovať oblečenie nápadito rozhodne treba, ale buďte opatrné. Kvety, zebra, leopard, prúžky, bodky – všetko je to krásne, ale nemiešajte ich dokopy. Ak si na podobné módne prešľapy dáte pozor, nikto sa na vás nebude udivene pozerať.

Scared Horror GIF - Find & Share on GIPHY

Špinavá obuv

Pršalo, snežilo alebo ste len vytiahli topánky po roku zo skrine? Pred odchodom si ich nezabudnite vždy dôkladne vyčistiť, inak si zarobíte na riadne faux pas! Ľudia si topánky všímajú a ľahko sa potom stanete terčom posmeškov.

Dĺžka sukne

Príliš krátka sukňa by mala ostať mladším a štíhlejším dámam. Nie preto, že by sme chceli povedať, že na to nemáte. Ale byť sexi sa dá v každom veku so správnym oblečením. Vyhnite sa aj zbytočne dlhej sukni , po nej by ste si zasa mohli šliapať.

https://www.instagram.com/p/B4E5UDLFOsH/

Nie každý trend je pre všetky ženy

Každý rok sa objavujú nové štýly a trendy. Možno ich chcete vyskúšať aj vy, lebo ich má každá žena vo vašom okolí. Vyberajte si však nielen očami, ale aj rozumom. Nie každý štýl môže lichotiť vašej postave a potom sa stane, že síce budete vyčnievať z davu, ale nie tak, ako ste si predstavovali. Ak chcete byť in, módne prešľapy odstráňte skôr, ako ich na sebe ukážete.

Prečítajte si tiež:

Udržateľná ekologická móda – to je slow fashion

Zdroje: wanda.sk  odzadu.sk  babskeveci.sk  svetevity.sk

Titulná fotka zdroj: mirror.co.uk

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií