fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najchlpatejšia tínedžerka je z Thajska

Máte tip? napíšte nám mailom

Najchlpatejšia tínedžerka

Najchlpatejšia tínedžerka sveta je Supatra “Nat” Sasuphan z Thajska. Tento status najchlpatejšej tínedžerky získala na základe “Ferriman Gallwey” hodnotenia ochlpenia. Toto meranie bolo publikované dňa 4. marca 2010 v Ríme na scéne “Lo Show dei”.

Porotca “Lo Show dei” Marco Frigatti uviedol: “Je to pozoruhodné dievčatko. Je hrdá na to, kto je, a chce byť rešpektovaná ako všetci ostatní.”

Nie je to ona, kto má problém, ale sú to tí, ktorí s ňou zaobchádzajú odlišne. “Necítim nič zvláštne k nikomu inému, mám veľa priateľov,” povedala Nat. Teraz si užíva svoju slávu na plné dúšky. Jej najviac vzrušujúcejšia chvíľa života bola, keď bola korunovaná najchlpatejšou tínedžerkou.

“Byť chlpatá sa mi vlastne páči,” povedala počas korunovania a nakoniec dodala: “Toto je najšťastnejší deň môjho života!”

Do dnešného dňa má SUPATRA “Nat” SASUPHAN 13 rokov.

Vo videu sa vám mladá tínedžerka predstaví sama:

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií