fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aké sú vaše najhoršie vlastnosti podľa znamenia zverokruhu?

Poznáte svoje najhoršie vlastnosti? Nuž, mali by ste! Ak si na ne nedáte pozor, pomaly vám môžu zničiť život aj vzťahy s milovanými ľuďmi.

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý z nás má negatívne vlastnosti. Ak si ich časom uvedomíme, môžeme ich poraziť alebo vhodne využiť vo svoj prospech – a zároveň zmeniť život k lepšiemu. Ktoré sú tie vaše a na čo si dať pozor, aby vás postupne neovládli a nezničili vám život?

Najhoršie vlastnosti podľa znamenia zverokruhu

Lev – Škorpión – Vodnár – Panna

Lev – Levy bývajú arogantní a tvrdohlaví. Nechcú počúvať názory ostatných ľudí a je veľmi ťažké s nimi tráviť čas bez toho, aby vás nenaštvali.

Škorpión – Škorpión má zvyčajne dve osobnosti – dobrú a zlú. Keď má škorpión dobrú náladu, je na ľudí príjemný a dobrý. Akonáhle má ale náladu zlú, zaobchádza s nimi ako s odpadkami. Dokáže tak občas ublížiť ľuďom, ktorí nespĺňajú jeho požiadavky.

Vodnár – Títo ľudia majú najväčšie problémy so zradou. Dokážu zradiť človeka v moment, kedy majú pocit, že už ho nepotrebujú.

Panna – Panna myslí hlavne na seba. Rada o sebe hovorí, o svojich problémoch, cieľoch, snoch a často zabúda na ostatných.

Prečítajte si tiež:
Netradičné bradavky: Existuje 8 typov, ktoré sú tie tvoje?

Baran – Býk – Strelec – Rak

Baran – Baran nedokáže ľuďom pomôcť. Nebaví ho počúvať problémy a názory ostatných ľudí. Sú veľmi často tvrdohlaví.

Býk – Býka síce zaujímajú názory ostatných ľudí, ale nedokáže sa podľa nich riadiť. Akonáhle mu poviete vetu “Mal by si ..”, odpovie vám “Ja viem ..” a tým to jednoducho hasne.

Strelec – Strelec je človek, ktorý keď niečo chce, dostane to. Často ale citovo ubližuje ľuďom. Sám seba hľadá, skúša najrôznejšie vzťahy a známosti, ktoré dlho netrvajú.

Rak – Rak sa chce vždy stať stredobodom pozornosti. Rak je tak trochu klamár, ktorý si za svojím klamstvom tvrdohlavo stojí, aj keď všetci poznajú pravdu.

Blíženci – Váhy – Kozorožec – Ryby

Blíženci – Blíženci sú nadaní ľudia, ktorí dokážu urobiť všetko pre dosiahnutie svojich cieľov. Lenže pri ceste za svojimi cieľmi zabúdajú na svojich priateľov, blízkych a posúvajú ich až na posledné miesto v rebríčku priorít.

Váhy – Váhy konajú dobro. Čo je samozrejme dobré, ale väčšinou ho konajú len preto, aby sa pred niekým predviedli alebo aby sa ukázali v dobrom svetle.

Prečítajte si tiež:
Tešia sa deti na návrat do škôl? Psychologička má v tom jasno

Kozorožec – Kozorožec je úprimný a spravodlivý. Avšak je často tvrdohlavý a nedokáže priznať svoje vlastné chyby.

Ryby – Ryby bývajú často pokrytecké. Ľudia, ktorí si nestoja za svojimi zásadami, u nich nemajú šancu. Avšak ani ryby si často za svojimi zásadami nestoja.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií