fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Plánujete svadbu? Toto sú najkrajšie slovenské miesta

Plánujete svadbu, ale stále neviete, kde by sa mala konať hostina? Pomôžeme! Toto je 10 najkrajších slovenských miest na oslavu tohto dňa.

Máte tip? napíšte nám mailom

Vybrať si miesto pre vlastnú svadbu môže byť občas poriadne náročné. V ponuke toho máme na Slovensku celkom dosť, no predsa len, vždy sa rozmýšľa a váha. Je veľmi dôležité vedieť, v akom prostredí sa má odohrávať jeden z najdôležitejších dní v našich životoch a čo všetko by malo čarovné miesto ponúkať.

V prípade, že máte chuť na nefalšovanú atmosféru lesa alebo kus histórie, máme pár tipov, ktoré určite stoja za povšimnutie.

1. Park Hotel Tartuf (Beladice)

Krásne a romantické prostredie i profesionálny prístup personálu. To môžete čakať od tohto hotela. V rámci organizovania svadieb poskytujú komplexné služby. Hotel sa nachádza v romantickom kaštieli, ktorý je vhodným priestorom na usporiadanie vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Svadobný obrad s hostinou vám môžu pripraviť nielen v interiéri, ale aj v exteriéri pod altánkom, prípadne v parku pod holým nebom.

svadbu
Zdroj: facebook.com

2. Kaštieľ Fričovce (Fričovce)

Tu môžete zažiť svadbu snov. Dokonca sa môžete zosobášiť v Kaplnke sv. Bartolomeja, ktorá sa nachádza hneď vedľa parku tohto pôvabného kaštieľa. Ponúka tiež množstvo priestorov so starožitným a dobovým nábytkom. Tím kaštieľa Fričovce vám pomôže s plánovaním každého aspektu vašej svadby.

svadbu
Zdroj: facebook.com

3. Grand Hotel Bellevue (Horný Smokovec)

Tím tohto hotela vám pripraví svadbu podľa vašich predstáv. Od realizácie svadobného obradu, zabezpečenia menu, aranžérskych služieb, zaobstarania hudby, veľkoplošného premietania až po organizáciu svadobných tradícií. Ak si objednáte svadobný balíček, okrem vyššie spomenutého dostanete aj mladomanželský apartmán na jednu noc a romantickú večeru pre mladomanželov pri prvom výročí sobáša.

Prečítajte si tiež:
Jednodňovky #1: Navštívte s nami zábavný Family park
svadbu
Zdroj: facebook.com

4. Double tree by Hilton Košice (Košice)

Pri plánovaní svadby postupne zisťujete, že je to celkom veľa práce. Pracovníci tohto hotela vaše starosti prevezmú do vlastných rúk podľa vašich prianí. Zaistite si luxusný priestor, exkluzívnu gastronómiu a profesionálne služby. Dostanete aj svadobný apartmán a darčekový poukaz na slávnostnú večeru k prvému výročiu sobáša.

obrad
Zdroj: facebook.com

5. Castel Pension & Restaurant (Mierovo)

Tento hotel vám ponúka krásne novozrekonštruované interiérové priestory, modernú svadbu v stane alebo výnimočnú hostinu na letnej terase. Všetko vrátane slávnostného menu, bohatého výberu nápojov, domácich koláčikov, toriet a výslužky vrátane prípravy candy barov. Taktiež máte možnosť objednať si komfortné ubytovanie a bezproblémové parkovanie, kvetinovú výzdobu, fotografovanie a bezplatné služby svadobnej koordinátorky.

obrad
Zdroj: facebook.com

6. Hotel Štefánik (Myjava)

Tím hotela sľubuje, že urobí všetko pre to, aby bol pre vás deň svadby skutočne nezabudnuteľný. V tento kúzelný deň pre vás pripravia kompletné menu podľa vášho želania, výzdobu a kvalitný servis, ktorého zárukou je kvalifikovaný personál. Ako svadobný dar venuje hotel mladomanželom ubytovanie v niektorom z luxusne zariadených apartmánov zdarma. Pre svadobných hostí ponúka možnosť ubytovania so zľavou.

svadba
Zdroj: facebook.com

7. Hotel Zlatý kľúčik (Nitra)

Hotel ponúka organizovanie všetkých typov svadieb od tých komornejších, po tie noblesné s veľkým počtom hostí. Okrem toho ponúka zapožičanie svadobných šiat, vizáž a kadernícke služby, kvetinové dekorácie, pozvánky, komplexnú svadobnú výzdobu, hudobnú produkciu, doplnkový program, fotografické a audiovizuálne služby, limousine service a služby osobného svadobného koordinátora.

Prečítajte si tiež:
Dovolenkári, na TIETO krajiny rovno zabudnite! Kde všade hrozí nebezpečenstvo?
obrad
Zdroj: facebook.com

8. Chateau Appony (Oponice)

Tento hotel ponúka deväťhektárový park a je už len na vás, ktorú časť tohto kúzelného priestoru si pre svoje áno vyberiete. V prípade nepriaznivého počasia poskytujú možnosť využiť interiérové priestory Modrého salónika alebo Kočiarne, ktoré majú svoje špecifické čaro. Ak by ste sa predsa len rozhodli pre romantický cirkevný obrad v kostole, je možné využiť miestny kostol. Ten sa nachádza päť minút od kaštieľa, v centre dediny Oponice.

obrad
Zdroj: facebook.com

9. Wiegerova vila (Svätý Jur)

Dlhoročné skúsenosti sú to, čo robia túto vilu takú jedinečnú. V jej priestoroch bolo vyše stovky svadieb, slovenských aj medzinárodných. Svadobnú hostinu môžete mať priamo pod korunami stromov s romantickými svetielkami v nich. Pracovníci garantujú, že sa na vašej hostine bude variť iba z kvalitných čerstvých surovín a že obsluhu a servis zabezpečí profesionálny a milý personál.

reštaurácie
Zdroj: facebook.com

10. Reštaurácia Hrad (Bratislava)

Reštaurácia Hrad je ideálne miesto, kde sa vaše sny premenia na skutočnosť. Nechajte sa uniesť atmosférou tohto miesta a užite si počas svojej svadby výhľad na Bratislavu. Priestory reštaurácie vám ponúkajú viacero možností, ako usporiadať svadbu. Patrí medzi ne servírovanie spoločného menu, garden party na terase reštaurácie formou bufetových stolov alebo gril párty.

obrad
Zdroj: facebook.com
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií