Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najkrajšie wellness hotely v Tatrách, ktoré musíte vidieť

Pomaličky prichádza jeseň a k jeseni jednoznačne patrí dobrý wellness. Ak aj vy ste z tých, čo híčkaniu a sladkému ničnerobeniu nepovedia nie, tak ste na správnej adrese. Dobrou správou je, že aj v našich krásnych Tatrách máme viacero úžasných wellness hotelov, kde si môžete dopriať zaslúžený oddych.

Štrbské Pleso: Hotel SOREA TRIGAN

Ak chcete vyraziť do Tatier a chcete oddychovať uprostred lesa v Tatranskom národnom parku a pri Novom Štrbskom plese, skúste hotel *** SOREA TRIGAN. Hotel má skvelé hodnotenia a rating na bookingu až 9.4. Pre rodiny s deťmi je ako stvorený. Nielenže v ňom nájdete skvelé aktivity pre deti, ale aj zaslúžený oddych. Hotel má krásny WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s preskleným pätnásťmetrovým plaveckým bazénom a panoramatickým výhľadom na tatranské štíty. Po aktívnom oddychu vo wellnesse, nájdete oázu pokoja, k dispozícii je klasická suchá sauna či parná sauna.  Hotel má aj  fitnesscentrum a volejbalové ihrisko.

Wi-Fi bez problémov chytíte v celom hoteli a výhodou je aj parkovanie zdarma.  

strava: polpenzia/plná penzia

aktivity pre deti: áno

relaxačný bazén: áno

sauny: áno

masáž celotelová 50 min: 21,- eur

ubytovanie noc (dvojlôžková izba): od 108,- eur

[envira-gallery id=“116593″]

Tatranská Lomnica: Hotel SOREA URÁN

Pre tých, čo chcú ísť na turistiku a hľadajú viac vzrušenia, odporúčame hotel *** SOREA URÁN, Jeho výhodou je úžasná poloha ak sa chystáte na turistiku do Skalnatej doliny, Huncovskej kotliny, Doliny Bielej vody, či do masívu Lomnického a Kežmarského štítu. Poloha je vhodná aj na  výlety do Belianskej jaskyne, Javoriny či Ždiaru. V blízkosti hotela je nástupná stanica kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso s možnosťou prestupu na visutú lanovku na Lomnický štít. V hoteli si môžete požičať aj bicykel. Po turistike sa hodí poriadny Wellness URÁNIA. V tomto nájdete klasickú suchú a parnú saunu, bazén a množstvo vodných atrakcií pre deti aj dospelých. Môžete si vybrať rôzne masáže od klasických až cez masáže lávovými kameňmi. Wi-Fi bez problémov máte v celom hoteli. Podľa ratingu má hotel skvelých 8,5 hodnotenie. 

strava: polpenzia/plná penzia

aktivity pre deti: áno

bazén: áno

sauny: áno

masáž celotelová 40 min: 20,- eur

ubytovanie noc (dvojlôžková izba): od 100,- eur

[envira-gallery id=“116606″]

Tatranská Lomnica: Hotel SOREA TITRIS

Tento hotel je situovaný v tichom prostredí neďaleko centra Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym spoločensko-kultúrnym strediskom Vysokých Tatier. Nachádza sa v blízkosti botanickej záhrady s expozíciou tatranskej prírody a múzea Tatranského národného parku. Spríjemnením pobytu je aj možnosť zahrať si tenis, biliard, k dispozícii je úschovňa športových potrieb.  Wellness AQUA Relax centrum je rozdelený na dve časti – na bazénový svet a na saunový. V bazénovej časti nájdete bazén s protiprúdom, tobogán ale aj masážne sedenie. V saunovej časti sa môžete tešiť okrem klasických sáun aj na bylinkovú saunu a vírivku. Podľa ratingu má hotel parádnych 8,3 hodnotenie. 

strava: polpenzia/plná penzia

aktivity pre deti: áno

bazén: áno

sauny: áno

masáž celotelová 45 min: 16,- eur

ubytovanie noc (dvojlôžková izba): od 100,- eur

[envira-gallery id=“116614″]

Demänovská Dolina: Hotel SOREA SNP

Chcete ísť do Nízkych Tatier? Tak potom využite ubytovanie v Demänovskej doline. Jedna z najkrajších dolín meria celkovo 16 km, leží južne od Liptovského Mikuláša a je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Popularitu jej zabezpečili nielen ideálne lyžiarske podmienky v zimnom stredisku Jasná Nízke Tatry, ale aj svetoznáme jaskyne, vhodné terény pre letnú turistiku, prekrásna fauna a flóra, ako aj priaznivé klimatické podmienky.  Čerešničkou na torte je WELLNESS EUPHORIA  v hoteli *** SOREA SNP spustený od minulého roka. Jedinečý výhľad na zjazdovku Biela Púť vás jednoducho nadchne. Wellness ponúka dokonalú relaxáciu a niekoľko zaujímavých masáží. Skúste pre zmenu medovú masáž s lávovými kameňmi.

strava: polpenzia/plná penzia

aktivity pre deti: áno

plavecký bazén: nie

sauny: áno

masáž celotelová 50 min: 30,- eur

ubytovanie noc (dvojlôžková izba): od 91,- eur

[envira-gallery id=“116621″]

Zdroj sorea
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií