fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najlepšie kaviarne na Slovensku, v ktorých sa budete cítiť ako v obývačke

Máte tip? napíšte nám mailom

Toto sú najlepšie kaviarne na Slovensku, v ktorých sa budete cítiť ako doma. Hodnotíme kvalitu kávy, ponuku jedál a jedinečné prostredie.

1. Coffee Roasters (Piešťany)

V tomto podniku vám profesionálny personál pripraví kvalitnú kávu na akýkoľvek spôsob pomocou špičkového technického vybavenia. Navyše vás ponúkne širokým výberom cheesecakov, RAW koláčov a iných pochúťok, ktoré vyrábajú vo vlastnej pekárni. Môžete tu tiež stretnúť niektorých influencerov, ktorí Coffee Roasters často navštevujú

2. Mlsná Emma (Pezinok)

Mlsná Emma v centre mesta poteší každého milovníka nielen dobrej kávy či čaju, ale aj čokolády. Varená i tabuľková, truffle aj bonbóny. To všetko na jednom mieste v kúzelnom prostredí. Milovníci umenia sa potešia tiež. Čokoládovňa je totiž spojená s artshopom a Emma preto poteší nielen vaše chuťové poháriky, ale aj oči.

https://www.instagram.com/p/B0iMeLpHarf/

3. Divná pani (Banská Štiavnica)

Čaje, káva, víno, drinky a k tomu ponuka kníh z obrovskej knižnice. V salóniku Divnej pani sa môžete ľahko pohrúžiť do stránok jednej z nich. Nádherná atmosféra tohto miesta vás vtiahne do seba hneď na začiatku. Pánov poteší Old Men´s Cigar Club, kde si za zvuku saxofónu v interiéri ako z minulého storočia môžu vychutnať svoje cigary.

4. Sattori Caffe (Zvolen)

Jedinečné miesto, aké na Slovensku nenájdete. Kaviareň spätá s prírodou ponúka ďaleko viac, než len obyčajnú kávu. Rôzne koláčiky, torty, pudingy, limonády ale aj šperky. Všetko z vymenovaného si môžete vychutnať v krásnom prostredí. Načerpáte pokoj a oddýchnete si.

Prečítajte si tiež:
Z výhľadu, ktorý ponúka táto nehnuteľnosť, budete mať zimomriavky. Je totiž úžasný!

6. VINYL Caffe & Bistro (Prešov)

Kaviareň Vinyl je ladená do štýlu 70. až 90. rokov. Mieša sa v nej kvalitná káva, skvelé jedlo a jedinečné pivo. Môžete v nej sedieť od rána do večera a nikdy sa neprestanete nudiť. Okrem toho ponúka Vinyl Caffe aj chutné cheesecaky, vlastnej výroby. Dobrou správou pre psíčkarov je, že ich štvornohí miláčikovia môžu tento podnik navštíviť spolu s nimi.

https://www.instagram.com/p/BvbcED9HQUI/

5. Kaviareň tvoj deň (Bardejov)

V tomto krásnom historickom meste nenájdete krajšiu kaviareň. Teda aspoň tak tvrdia miestne povedačky. Po prehliadke Bardejova sa určite zastavte v Kaviarni tvoj deň. Vychutnáte si kvalitnú kávu v luxusnom a štýlovom prostredí. Bol by hriech, keby ste neochutnali aj z ich koláčov. Sú známe široko-ďaleko a veľmi chválené sú aj ich torty.

7. Eg Café (Topoľčany)

Chutné raňajky, široká ponuka koláčov a kvalitná káva. Takto to vyzerá Eg Café v Topoľčanoch. Interiér kaviarne je naozaj štýlový s množstvom maličkostí, ktoré vytvárajú jedinečný celok. Je to vychytený podnik, ktorý jednoznačne patrí medzi najlepšie kaviarne na Slovensku.

Prečítajte si tiež:
Nechajte sa učiť dedinčami z Rumunska, dajú vám vzácny príklad do života

8. Café Cafée Cremeria Milano (Bratislava)

Café Café je talianska kaviareň, cukráreň a zmrzlináreň v jednom. Môžete ochutnať niektoré z čerstvých džúsov, smoothie, domácich alebo mliečnych nápojov, vín alebo horúcich čokolád. V ponuke nájdete aj čerstvé pannini, piadini, bruschetty či pizzu.

Prečítajte si aj top spôsoby, ako využiť kávovú usadeninu

https://www.instagram.com/p/B1n8H3vH_I6/

9. Leháro (Trnava)

Leháro je presne to miesto, kde sa môžete vyzuť z vysokých topánok a natiahnuť si nohy ako doma v obývačke. Ochutnajte jeden z úžasných cheesecakov, ktoré majú vždy v ponuke. Odporúčame vám vyskúšať aj teplý banánový kokteil alebo niektoré z vín. Zahrajte si scrabble či inú z mnohých hier, ktoré v kaviarni ponúkajú. Garantujeme vám, že väčší relax v Trnave nenájdete.

10. Kaviaren karlita (Bratislava)

Toto miesto akoby vašej obývačke z oka vypadlo. Príjemné prostredie, dobrá káva, čaje, koktejly, víno aj pivo. Hladoši si tiež prídu na svoje. Môžu si pochutnať na zapekanom hermelíne, toustoch alebo iných drobnostiach, ktoré sa každému občas zachcú.

Nenašli ste v našom rebríčku tú svoju? Hoďte nám váš tip do komentára! 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií