fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najmladší syn Donalda Trumpa vyzerá ako obor bez duše

Máte tip? napíšte nám mailom

Donald Trump a jeho manželka Melania sa spolu s ich synom Barronom Trumpom objavili na verejnosti. Najmladší syn amerického prezidenta sa však neukázal v najlepšom svetle. 

Nevideli sme ho už niekoľko mesiacov. Barron Trump však opustil múry Bieleho domu a v sprievode rodičov sa v utorok objavil na verejnosti. Jeho vystúpenie neostalo nepovšimnuté a média začali okamžite špekulovať, čo sa s mladým, 13 ročným, chlapcom deje.

https://instagram.com/p/B5ZIVQEluVG/

Donald Trump a jeho syn

Najmladší syn Donalda Trumpa sa nepredviedol v najlepšom svetle. S diskrétnym úsmevom a neistou chôdzou pri výške viac ako 190 cm kráčal za svojimi rodičmi. Z jeho gest jasne vyplývalo, že z tohto verejného vystúpenia nie je nadšený. Trinásťročný chlapec oblečený celý v čiernom mal počas prechádzania okolo fotografov skutočne smutnú tvár. V tesnom závese za rodičmi venoval do objektívov jeden pohľad a jemne zdvihol ruku a pozdravil ich. Gesto, ktoré mu určite prikázal jeho otec, si teda splnil a toto verejné vystúpenie mu ostávalo už len pretrpieť.

Zdá sa, že mladý Barron vo svojom veku stále rastie neuveriteľnou rýchlosťou. Už teraz výškou viditeľne  presahuje svojho otca. Pričom americký prezident sa nemusí hanbiť za svojich 190 cm.

Prečítajte si tiež:
Slováci natrafili pri kúpaní na nevídané tvory! TOTO sa vyskytuje v našich vodách

Dovolenka s rodinou na Floride

Avšak nie všetky Trumpove deti boli v utorok tak znechutené ako jeho najmladší syn. Tiffany Trump sa v spoločnosti svojho priateľa objavila na každoročnej tradícií omilostenia moriaka prezidentom USA a rozdávala úsmevy na všetky strany. Ostatné deti amerického prezidentaIvanka, Donald Junior a Eric na tejto udalosti chýbali.

https://instagram.com/p/Bys54f1BeWW/

Hneď po tomto vystúpení sa celá rodina vybrala na dovolenku na slnečnú Floridu. Tam budú v rodinnom sídle Mar-a-Lago na Palm Beach spolu s rodičmi prvej dámy, Viktorom a Amalijou Knavs oslavovať tradičný americký sviatok, Deň vďakyvzdania.

Deň vďakyvzdania

Ide o jeden z najvýznamnejších sviatkov Spojených štátov amerických. Jeho história siaha do roku 1621, kedy sa skupinka pútnikov z ďalekého Anglicka rozhodla hľadať slobodu v Novom svete.  Vďaka prezidentovi G. Washingtonovi získal tento deň titul národného dňa vďakyvzdania a za vlády A. Lincolna vďakyvzdanie dostalo charakter celonárodného sviatku.

Čítajte tiež:

Rihanna a Kim Kardashian zachránili život väzňa odsúdeného na smrť

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií