fbpx
Chlpatá mužská hruď, zlé opálenie, slanina, kus mäsa, krikľavo zelené plavky ala Borat: Ako vyzerajú najnechutnejšie plavky leta?

Chlpatá mužská hruď, zlé opálenie, slanina, kus mäsa, krikľavo zelené plavky ala Borat: Ako vyzerajú najnechutnejšie plavky leta?

Leto je v plnom prúde! A skvelá postava nie je jediným spôsobom, ako zapôsobiť na každého pri bazéne alebo na pláži.

Niekedy stačí mať na sebe iba jeden originálny kúsok odevu a o pohľady druhých nebude núdza.

Občas sa stane, že návrhári nemrhajú svojou kreativitou. Potom sa nemožno čudovať, že to končí s výtvormi, ktoré vyzerajú skôr ako slanina, kura, ľudské orgány, kúsky pizze, hot dog alebo hranolky než plavky.      

Ak ste fanúšikmi netypických potlačí a neprekážajú vám ani na plavkách, tak určite navštívte americký internetový obchod Beloved, kde za každé takéto plavky zaplatíte okolo 50 dolárov. Dostupné sú nielen v rôznych prevedeniach, ale aj veľkostiach od XS až po XXL. Zakúpte si ich alebo sa len pokochajte. To úplne stačí. Veď posúďte sami.

Zdroj: https://www.doba.sk/2017/06/27/trend-skaredych-plaviek-nekonci-ani-z-daleka/

Foto: https://www.belovedshirts.com/collections/whats-new

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ženy, zabudnite na sexy plavky! TENTO nechutný kúsok je HITOM LETA!
Google+ Linkedin
Michaela Imrišková

Prezývajú ma Miška Imriška a som presne ten typ, ktorý každé ráno vstáva s nadšením, pretože ide robiť to, čo ho napĺňa a robí šťastnou. Milujem ten pocit, keď cítim, že to, čo robím, má zmysel. Hovorí sa, že nič z neba nepadne, ale ja som zrejme výnimka. Zaujímam sa o kultúru, umenie, módu, veľmi rada rozprávam, píšem (najmä blogy), čítam, kreativita je moja druhá stránka, milujem estetiku, mám zmysel pre detail a vyžívam sa v maličkostiach. V hlave si dokážem tvoriť pútavé príbehy bez zbytočného klišé, mám radosť z učenia sa nových vecí a nerobí mi problém vyjadriť svoj názor aj pred veľkým publikom. Ak práve nie som online, tak určite niečo pečiem, čítam, hrám sa so psíkom alebo tvorím vlastné módne koláže.