fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hasič pomohol odrodiť dievčatko. To, čo urobil potom, je však oveľa dojemnejšie a obdivuhodnejšie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Život hasičov je náročný a plný neočakávaných zmien a príbehov. A presne jeden takýto sa udial hasičovi Marcovi Haddenovi.

V čase večere sa na hasičskej stanici ozval telefón. Volala istá žena, ktorá sa sťažovala na bolesti brucha. Obetavý tím hasičov neváhal a rýchlo sa vydal na určenú adresu, aby žene volajúcej o pomoc pomohol. Na mieste zistili, že žena je vo vysokom štádiu tehotenstva a pravdepodobne začína rodiť.

Bohužiaľ, okolnosti boli také, že žena musela odrodiť priamo na mieste. Všetko našťastie dopadlo dobre, žena úspešne porodila a svet sa tešil z malého dievčenského prírastku.

3306625_

Niekoľko dní na to sa Marc zašiel pozrieť do nemocnice, kam ženu s malou dcérkou previezli, aby zistil, ako sa majú. Tam sa dozvedel správu, ktorá zmenila život jemu i jeho rodine. Matka, ktorá len pred niekoľkými dňami priviedla na svet rozkošnú dcérku, sa rozhodla vzdať sa jej a dala ju na adopciu.

V tú chvíľu to hasič pochopil ako jasné znamenie. Už dlhšie sa totiž so svojou ženou pokúšali o tretie bábätko, avšak, nejako sa im to nedarilo. Okamžite sa rozhodli adoptovať dievčatko, ktoré Marc odrodil. A veru, podarilo sa a malá Rebecca sa stala súčasťou rodiny Haddenovcov.

Prečítajte si tiež:
Počasie sa zbláznilo! Obyvateľov Talianska v septembri prekvapila snehová nádielka

3306473_

3306472_

Tajomstvo adopcie však rodičia pred malou Rebeccou neskrývajú, ale vždy jej o tom povedia niečo, čo je na jej vek vhodné. Sám Marc vysvetľuje, že len vďaka tomu, že jej o tom postupne vravia už teraz, to pre ňu nikdy nebude až taký veľký šok. Stále však platí, že bez ohľadu na to, ako začal jej život, je Rebecca súčasťou ich  rodiny.

3306474_

3306624_

3306626_

3306628_

3306629_

Čo by ste urobili vy? Zachovali by ste sa podobne ako Marc Hadden?

Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií