Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najsexi modelky sveta 2015

Módny priemysel je jedným z najlepšie platených  a najkrajších odvetví na svete. Toto odvetvie robí modelky jednými z najbohatších ľudí na svete, a tiež im umožňuje získať celosvetové uznanie. Byť populárnou modelkou je oveľa viac než len mať dobrý vzhľad. Zahŕňa obetavosť, sebavedomie a zručnosti. Je to konkurenčné pole, kde najkrajšie modelky majú možnosť získať čo najviac obchodov.

Najkrajšie modelky sveta si získavajú srdcia svojich fanúšikov, vďaka ich skvelému vzhľadu a obrovskej osobnosti. Sú známe najmä svojou impozantnou postavou, ktorá vyzerá dokonale v každom outfite.

Pozrite si Top 10 najhorúcejších modeliek roku 2015.

10. Heidi Mount

Heidi Mount sa narodila v apríli 1987. Je jednou z populárnych osobností v americkej módnej scéne. Známou sa stala vďaka jej pôsobivému výkonu a vynikajúcemu vzhľadu. Niet divu, že mnoho ľudí si ju mýli s európskymi modelkami a to vďaka jej krásnym modrým očiam a vysokým lícnym kostiam. Reprezentovala značky známych návrhárov ako Valentino, Versace či Michael Kor´s.

Heidi Mount
Heidi Mount

9. Christie Brinkley

Christie Brinkley navzdory jej veku je považovaná za jednu z najhorúcejších modeliek sveta i vo veku 60 rokov. Bola jednou z najsexi modeliek 70. a 80. rokov a stále patrí medzi najkrajšie modelky súčasnosti. Brinkley je hrdá matka troch detí.

Christie Brinkley
Christie Brinkley

8. Karlie Kloss

Je jednou z najmladších a najúspešnejších modeliek súčasného sveta. Karlie, narodená roku 1992 má však vzhľad a postavu, ktoré aj zodpovedajú jej veku. Tiež bola zaradená medzi  Top 50 najhorúcejších modeliek sveta.

Karlie Kloss
Karlie Kloss

7. Joan Smalls

Potom, čo získala titul zo psychológie, Joan Smalls začala svoju kariéru modelky. Od tej doby Joan dosiahla v modelingu skvelé výkony. Vystupovala pre známe značky ako sú Chanel, Gucci a mnoho ďalších.

Joan Smalls
Joan Smalls

6. Devon Aoki

Hoci je Devon modelkou len krátko, stihla už prezentovať značky ako je Chanel, Versace a ďalšie módne giganty. Tiež vystupovala v niekoľkých videoklipoch pre špičkových amerických umelcov. Navyše, hrala približne v desiatich filmoch.

Devon Aoki
Devon Aoki

5. Niki Taylor

Za vrchol jej kariéry môžeme tiež považovať, že Niki bola zaradená do rebríčka  najkrajších ľudí na svete v časopise People. Má senzačnú postavu a roztomilú tvár, vďaka ktorým je tak úspešnou v módnom priemysle. Svoju kariéru modelky začala už v útlom veku 13 rokov.

Niki Taylor
Niki Taylor

4. Adriana Lima

Táto brazílska diva je jednou z najhorúcejších žien sveta. Kariéru modelky začala vo veku pätnástich rokov a pracovala s mnohými spoločnosťami. Je známou aj vďaka účasti v kampani pre Victoria´s Secrets. Adriana je taktiež skvelá herečka a matka. Ak si myslíte, že to, čo ju doháňa, je práve jej vek, zamyslite sa znova. V skutočnosti, bola vybraná pre reklamy KIA či FIFA World Cup, kde opäť zažiarila svojou krásou.

Adriana Lima
Adriana Lima

3. Allesandra Ambrosio

34-ročná Alessandra, narodená v Brazílii, začala svoju kariéru modelky v dvanástich rokoch a v priebehu rokov pracovala s veľkými módnymi značkami, vrátane Victoria´s Secret a ďalší. Jej zvodný pohľad s ohromujúce rysy tváre sú práve tie dve veci, ktoré vás pri pohľade na ňu najskôr zaujmú.

Allesandra Ambrosio
Allesandra Ambrosio

2. Doutzen Kroes

Doutzen je holandskou modelkou, herečkou a bývalým anjelikom Victoria´s Secret. Pre túto značku pracovala od roku 2004 až do tohto roka. V súčasnosti je tvárou pre L’Oréal.

Doutzen Kroes
Doutzen Kroes

1. Miranda Kerr

V roku 2006 sa Miranda stala prvou austrálska modelkou, ktorá sa podieľa na kampani Victoria´s Secret. Od tej doby získala celosvetové uznanie. V kariére modelky dosiahla skvelé výkony. Nedávno predstavila svoj osobný rad produktov starostlivosti o pleť a tiež napísala knihu s názvom ,,Treasure Yourself“. Kariéru modelky začala tiež ako väčšina modeliek už v útlom veku 13 rokov. Vďaka jej kráse sa stala jednou z najúspešnejších modeliek súčasného sveta.

Miranda Kerr
Miranda Kerr
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií