fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčší televízny podvod: O tom, že “chorý” Karel z relácie Prostřeno! je nastrčený, sa hovorilo už dávnejšie. Kazma, na toto si si nedal pozor!

Máte tip? napíšte nám mailom

Najväčší televízny podvod. Takýto prívlastok má najnovšie odhalenie Kazmu, ktorý točí svoju One Man Show. Zameral sa na reláciu Prostřeno, ktorá funguje na princípe reality show a cielene sú vyberaní súťažiaci, ktorí sú buď veľkými podivínmi alebo majú nejaký handicap. Vďaka takýmto ľuďom získava televízia sledovanosť a teda aj peniaze. Aj toto bolo jedným z dôvodov, prečo sa Kazma rozhodol tento mega prank na televíziu vôbec nachystať.

Viac o tom sme písali TU: klocher.sk/kazma manipuloval štáb.

Podivín Karel, ktorý v nachytávke hral hlavnú úlohu, sa po odvysielaní relácie nezdal viacerým ľuďom. Jeho, až príliš extravagantné, ba až extrémne vystúpenie si poctivo preklepli mnohí a názor, že sa im na celej relácii niečo nezdá, vyjadrili na svojich youtube kanáloch. Asi najznámejšie video vytvorili youtuberi z TVTwixx, a to ešte 28. marca tohto roka. O mesiac a pol neskôr sa zistilo, že za tým všetkým predsa len nie je televízia Prima, ale KAZMA.

Pozrite sa, prečo sa youtuberom z TVTwixx na celej relácii niečo nepozdávalo a na čom mal Kazma lepšie popracovať.

 

Prečítajte si tiež:
Známa influencerka olizovala WC v lietadle, pobúrila tisíce fanúšikov

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií