fbpx
Najväčší veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY JESEŇ 2018 sa blíži! Na čo sa môžeme tešiť?

Najväčší veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY JESEŇ 2018 sa blíži! Na čo sa môžeme tešiť?

Prvý predĺžený októbrový víkend bude venovaný nežnejšiemu pohlaviu! V dňoch od 4. do 6. októbra sa v bratislavskej Inchebe uskutoční už 35. ročník najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku – INTERBEAUTY.

Napriek tomu, že si tropické a slnečné leto väčšina z nás užívala plnými dúškami, na našej kráse to mohlo zanechať viaceré stopy. Suché a rozštiepené vlasy, podráždená koža či fľaky od slnka sú len jednými z mnohých kozmetických problémov, s ktorými po letných mesiacoch bojujeme. Neviete si s nimi dať rady? Nezúfajte. Počas veľtrhu INTERBEAUTY sa pod jednou strechou stretnú desiatky odborníkov, vizážistov či kaderníkov, predajcov vychytených kozmetických značiek a obľúbených kozmetických výrobkov, ktorí si vás vezmú do svojich rúk a spravia z vás doslova nového človeka! Neveríte? Tak príďte a vyskúšajte na vlastnej koži!

Jesenná verzia najväčšieho veľtrhu krásy na Slovensku je zárukou kvality a najnovších trendov z oblasti skrášľovania a starostlivosti o pleť, vlasy a nechty. Kozmetický veľtrh bude obohatený pestrým sprievodným programom v podobe prestížnych kaderníckych, manikérskych či kozmetických súťaží. To si nesmiete nechať ujsť!

Tradičným účastníkom INTERBEAUTY sú aj veľtrhy EsoterikaBiostyl, ktoré vám s radosťou priblížia zásady zdravého životného štýlu a spokojného života. Esoterika uskutoční svoj v poradí už 11. vzdelávací a zábavný veľtrh a Biostyl má pre všetkých návštevníkov pripravený naozaj zaujímavý a poučný veľtrh zdravej výživy, ekológie a zdravého životného štýlu. V dnešnej uponáhľanej dobe je obzvlášť dôležité dbať na zdravý životný štýl a vďaka ich overeným tipom to zvládnete ľavou zadnou!

Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky odborníkov na medicínu, psychológiu a osobný rozvoj, ktoré vás nepochybne inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou a celkovým šťastným životom. Môžete si byť teda istí, že si tam každý jeden z vás príde na svoje!

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  FOTOREPORT: Interbeauty je najväčší veľtrh krásy na Slovensku. Konal sa už po tridsiaty piaty raz

Veľtrh bude pre vás otvorený každý deň od 10.00 do 18.00. Cena základného vstupného je 7 eur a zľavneného (deti a študenti; ŤZP – všetky s platnými preukazmi) 5 eur.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na stránke predpredaj.sk alebo priamo na mieste.

Pre viac informácií a zaujímavostí odporúčame sledovať ich FB stránku.

 

Zdroj / Foto: http://www.incheba.sk/vystavy/interbeauty-jesen-14658.html?page_id=14658

 

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)