Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčší veľtrh kozmetiky INTERBEAUTY JESEŇ 2018 sa blíži! Na čo sa môžeme tešiť?

Prvý predĺžený októbrový víkend bude venovaný nežnejšiemu pohlaviu! V dňoch od 4. do 6. októbra sa v bratislavskej Inchebe uskutoční už 35. ročník najväčšieho veľtrhu kozmetiky na Slovensku – INTERBEAUTY.

Pokračovanie pod reklamou

Napriek tomu, že si tropické a slnečné leto väčšina z nás užívala plnými dúškami, na našej kráse to mohlo zanechať viaceré stopy. Suché a rozštiepené vlasy, podráždená koža či fľaky od slnka sú len jednými z mnohých kozmetických problémov, s ktorými po letných mesiacoch bojujeme. Neviete si s nimi dať rady? Nezúfajte. Počas veľtrhu INTERBEAUTY sa pod jednou strechou stretnú desiatky odborníkov, vizážistov či kaderníkov, predajcov vychytených kozmetických značiek a obľúbených kozmetických výrobkov, ktorí si vás vezmú do svojich rúk a spravia z vás doslova nového človeka! Neveríte? Tak príďte a vyskúšajte na vlastnej koži!

Jesenná verzia najväčšieho veľtrhu krásy na Slovensku je zárukou kvality a najnovších trendov z oblasti skrášľovania a starostlivosti o pleť, vlasy a nechty. Kozmetický veľtrh bude obohatený pestrým sprievodným programom v podobe prestížnych kaderníckych, manikérskych či kozmetických súťaží. To si nesmiete nechať ujsť!

Tradičným účastníkom INTERBEAUTY sú aj veľtrhy EsoterikaBiostyl, ktoré vám s radosťou priblížia zásady zdravého životného štýlu a spokojného života. Esoterika uskutoční svoj v poradí už 11. vzdelávací a zábavný veľtrh a Biostyl má pre všetkých návštevníkov pripravený naozaj zaujímavý a poučný veľtrh zdravej výživy, ekológie a zdravého životného štýlu. V dnešnej uponáhľanej dobe je obzvlášť dôležité dbať na zdravý životný štýl a vďaka ich overeným tipom to zvládnete ľavou zadnou!

Okrem množstva produktov v biokvalite sa môžete tešiť na zaujímavé prednášky odborníkov na medicínu, psychológiu a osobný rozvoj, ktoré vás nepochybne inšpirujú na ceste za fyzickou a psychickou pohodou a celkovým šťastným životom. Môžete si byť teda istí, že si tam každý jeden z vás príde na svoje!

Veľtrh bude pre vás otvorený každý deň od 10.00 do 18.00. Cena základného vstupného je 7 eur a zľavneného (deti a študenti; ŤZP – všetky s platnými preukazmi) 5 eur.

Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji na stránke predpredaj.sk alebo priamo na mieste.

Pokračovanie pod reklamou

Pre viac informácií a zaujímavostí odporúčame sledovať ich FB stránku.

 

Zdroj / Foto: http://www.incheba.sk/vystavy/interbeauty-jesen-14658.html?page_id=14658

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií